Шестеро сиріт отримали квартири завдяки ініціативі наших партійців

Шестеро вихованців дитячого будинку отримали квартири у Львові. Це сталось завдяки сприянню нашим партійцям – Ігорю Дяковичу та Богдану Панкевичу.
Почалось все з того, що співзасновник Української Галицької Партії Богдан Панкевич разом із голландським доброчинцем та іншими місцевими партнерами, стали ініціаторами створення спеціального благодійного будинку, де дітлахи росли б в максимально наближених умовах до сімейних.
Так виник будинок для дітей «Хеврон» у Брюховичах. Фінансувати проект взялися голландці, які викупили для цього недобудоване помешкання в підміських Брюховичах.
«Ми, – розповідає Богдан Панкевич, – найняли штат людей, які доглядали за дітлахами, а голландці повністю оплачували витрати на їхнє утримання. Наш задум добре зарекомендував себе, адже малюки вчились у звичайній школі, здобували медалі за спортивні досягнення. Кожній сироті щороку на рахунок відкладали певну суму коштів, які виділяла держава. Коли діти стали повнолітніми, директорка будинку «Хеврон» Валентина Юсуфенко, яка фактично стала для них другою мамою, запропонувала ті кошти вкласти у житло.”
У 2016 році у Львові наші депутати ініціювали та затвердили програму співфінансування для придбання житла дітям-сиротам.
Люди, які опікуються дитиною, мають внести 30% від вартості нерухомості, а решту – доплачує місто. Та навіть при цьому назбирати потрібну суму опікуни не завжди можуть. А от за вихованців дитячого будинку, що в Брюховичах, всі кошти внесли. Тож тепер вони вже дорослі і мають власне житло!» – підсумовує Ігор Дякович.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]