Самбір тепер також Галицький!

Першого червня у місті презентували новий районний осередок Української Галицької Партії. Брати на себе відповідальність і впливати на розвиток краю тут готові якісні громадські середовища. Серед активістів УГП Самбірщини – здебільшого, молодь: журналісти, громадські активісти, молоді фахівці у різних напрямах.

Головою міського осередку став Мирослав Новосад. Крім політичної діяльності, він займається журналістикою, працював радником міського голови Самбора з інформаційної політики. Проблеми міста знає зсередини. На посаді голови осередку планує втілити багато ефективних змін і вже має чіткий план.

“Ми визначили для себе 3 головні напрями роботи. Перший – розвиток ОСББ. Я переконаний, що самбірчани здатні об’єднуватися і спільними зусиллями розбудовувати свої двори, вулиці, локальними громадами змінювати своє життя на краще. Другий – відновлення історичної пам’яті. Ми активно долучаємося до громадських активностей, обговорень з облаштування меморіального комплексу “Пам’ятай!” на території колишнього кладовища, де поховані євреї, роми, українці. Третій – збереження архітектурних пам’яток. У Самборі є безліч архітектурних перлин. Однак ними ніхто не займається, вони занедбані, часто в аварійному стані, хаотично обвішані кольоровою рекламою. Маємо на меті це змінити”, – розповідає  новообраний голова районної організації Української Галицької Партії.

Заступницею Мирослава стала Людмила Манецька, а секретарем – Ігор Рочняк.

 

“Приблизно 80% наших партійців до політичної діяльності займали активні позиції в громадському секторі. Партійці зі Самбора – яскравий приклад. Це має стати їм в нагоді. Однак політика, крім громадського активізму, потребує багато системної роботи, розуміння місцевих контекстів, політичних механізмів. Ми будемо всіляко підтримувати колег і допомагати їм у реалізації задумів”, – каже Іван Щурко, голова Львівської обласної організації Української Галицької Партії.

УГП орієнтована на людей ініціативних та політично свідомих і є відкритою до співпраці зі всіма здоровими середовищами задля реальних змін у Самбірському районі, в Галичині та цілій Україні.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!