Рудне каналізують. Хто допоміг?

Селище міського типу, яке належить до Залізничного району Львова, завдяки старанням депутата від Української Галицької Партії Мирослава Данилківа, нарешті матиме каналізацію. До вересня, обіцяють підрядники, все буде готове до того, аби підключати Рудне до загальної міської каналізаційної мережі.

13438796_1059730787475159_6367276387900227166_nІ хоч вже на цьому етапі таке вагоме для мешканців досягнення депутата від УГП намагаються приписати собі міські обранці з інших політсил міської ради, ми можемо назвати щонайменше 8 речей, які зробив і далі продовжує робити п. Мирослав Данилків, щоб цей проект був утілений якнайкраще.

  1. Готував запити і звернення до міського голови Львова та чиновників різних рівнів, у яких наголошував на важливості проблеми Рудного та вимагав передбачити кошти на його каналізування.
  2. Регулярно, при кожній нагоді, підіймав це питання на засіданнях інженерної комісії, членом якої він є.
  3. Відвідував усі наради, які стосувалися цього питання. Ініціював зустрічі з керівником «Львіводоканалу»  та іншими чиновниками.
  4. Публічно порушував тему каналізування Рудного на сесіях Львівської міської ради, у коментарях для журналістів місцевих ЗМІ.
  5. У кінці 2015 р. – початку 2016-го йому таки вдалося досягнути того, що каналізування Рудного було включено до Програми каналізування м. Львова.
  6. Був співорганізатором та постійним учасником загальних селищних зборів, на яких детально інформував активістів та простих мешканців про стан справ щодо каналізування, позицію чиновників та міського голови.
  7. Минулого року, разом із місцевими активістами, організували збори та обрали делегацію з 10 осіб, які зустрілися з міським головою Львова Андрієм Садовим. Лише якийсь час після цього  на каналізування Рудного нарешті заклали у міському бюджеті кошти у сумі 10 млн. грн.
  8. Контролював процес проведення тендеру на виконання робіт, а також продовжує пильнувати за тим, аби всі роботи виконувалися на совість, а гроші витрачалися з розумом.рудне6

“У нас вийшло так, що ми з активістами і мешканцями Рудного діяли дуже злагоджено. Я постійно спілкуюся з керівником цих робіт щодо каналізування Михайлом Винявським. Треба сказати, що роботи ведуться професійно, а якщо виникають проблеми, намагаємося вирішувати їх спільно. Нещодавно інженерна та бюджетна комісії також погодили нам додатково виділити 1 млн 200 тис. Грн на розвиток інфраструктури Рудного, тобто на облаштування доріг тощо”, – зазначає Мирослав Данилків.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!