Розвиток велоспорту та пізнавальні активності для молоді: на Сокальщині стартував соціальний проєкт

Цими днями у Сокальській громаді тривають заходи в межах соціального проєкту “Сокальський велопаркінг”. Активісти Української Галицької Партії були одні з тих, хто його ініціював.

Депутат та керівник фракції УГП у Сокальській міській раді Андрій Гнідець розповів, що в межах проєкту облаштують десять велопарковок на території Сокаля. Окрім цього, відбудеться масштабний велопробіг.

За словами Андрія Гнідця, не менш важливою частиною проєкту є його просвітницька функція. Дітей інформують про безпечну їзду на велосипеді та правила дорожнього руху загалом.

“Дітям дуже подобається, коли ми розповідаємо про серйозні та важливі речі, але у формі вікторин. Переможці таких конкурсів отримують призи. Ми наголошуємо на важливості дотримання правил дорожнього руху під час катання на велосипеді. Також діти дізнаються про історію перших велосипедистів та створення двоколісного транспорту. При цьому ми закликаємо їх до активного способу життя. Долучаємо до спортивних заходів. Приємно, що навчальні заклади нашої громади охоче долучаються до заходів”,- розповів він.

Активісти уже провели низку лекцій та вікторин, а маленькі та юні учасники отримали подарунки.

Зазначимо, що Українська Галицька Партія здійснює фінансову підтримку проєкту.

Один з ініціаторів проєкту, наш активіст Віталій Наконечний переконаний, що такі починання згуртовують мешканців громади.

“Хорошим прикладом об’єднання Сокальської ОТГ стала наша перемога із соціальним проєктом «Сокальський велопаркінг». Метою якого є не лише встановити велопарковки на території міста, а й популяризувати активний спосіб життя. Хочу зазначити , що перемога в цьому проєкті – це заслуга не лише нашої ініціативної групи, але й цілої громади! Саме це і є яскравим прикладом того, як спільними зусиллями та об’єднавшись, можна змінювати свою громаду”,- резюмував партієць УГП.

До слова, соціальний проєкт «Сокальський велопаркінг» реалізується за підтримки Британської Ради. Він увійшов до 20 найкращих Львівського обласного пітчингу соціальних проєктів та переміг у голосуванні.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]