Розшукуємо львів’ян, які хочуть розвивати свої мікрорайони!

У Львові шукають активних мешканців, які хочуть розвивати своє місто і починати зі свого району чи зі своєї професійної сфери. З такою ініціативою виступила Українська Галицька Партія. Партійці розпочинають новий етап роботи по районах міста, працюватимуть над вирішенням комунальних, соціальних та освітніх проблем. Кожен мікрорайон матиме свого представника. Проте для всіх районів у партії кандидатів ще немає кандидатів.

«Ми хочемо, щоб усі активні та небайдужі до проблем своїх районів, люди об’єднувались і ставали єдиною потужною командою, яка зможе змінити наше місто, починаючи зі своїх дворів та вулиць», – каже Роман Лозинський, заступник голови Львівської міської організації Української Галицької Партії.

group-meeting2

Також з ініціативи партії вже працюють громадські робочі групи у таких напрямках: освіта, культура, соціальний захист, інфраструктура, архітектура та антикорупція. Тут розробляють ініціативи для змін у цих сферах, місті, які далі будуть втілюватися у співпраці з фракцією Галицької Партії у міській раді.

До прикладу, в освітню групу увійшли львів’яни, які цікавляться якісними змінами у шкільній та дошкільній освіті.

«Під час відкритої зустрічі, яку ми організували в кінці січня, виявилося, що найбільше людей турбує зміст виховних програм, корупція та непрозорість використання коштів батьківських фондів. Тому наша перша ініціатива: вимога легалізувати та чітко звітувати про батьківські кошти, які надходять до навчальних закладів як благодійна допомога. Вони мають перераховуватися на розрахунковий рахунок навчального закладу. Школам, які не мають таких рахунків, пропонуємо створити їх. Кожен комунальний навчальний заклад повинен публічно звітувати про надходження та використання коштів», – каже керівник освітньої групи Віталій Ляска.

Зустріч мешканців

Свої ініціативи і напрацювання має кожна із груп. До прикладу, активісти, які цікавляться культурною сферою, у Міжнародний день рідної мови, 21 лютого, за підтримки ГО «Батьки в дії», організовують флешмоб «Тату, почитай».

«Ця акція відбудеться в межах мовної кампанії Української Галицької Партії. Ми маємо за мету пропагування українського книговидання. Хочемо привернути увагу до ролі батька в українській родині. Адже, з одного боку, заслуга наших татусів у вихованні дітей буває недооцінена, а з іншого – деякі батьки занадто самоусуваються від спілкування з дітьми, їм не вистачає часу… Ми хочемо спонукати їх разом читати, – таким чином проведений спільно час буде максимально корисним для родини», – пояснює одна з учасниць культурної групи Уляна Федорович.

У партії кажуть: політика – це не лише мітинги чи заяви, це і щоденна робота з людьми. На думку партійців, потрапляти у політику мають не обрані люди, а ті, хто має амбіції, бажання та енергію. Тож львів’ян, які готові розвивати свій район або сферу, в якій працюють, запрошують зголошуватися до Громадського офісу Української Галицької Партії за адресою: вул. К. Левицького, 20, 276-25-96, 0687711669 або заповнювати анкету за посиланням http://bit.ly/1L17LPShttp://bit.ly/1L17LPS

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]