Новий етап розвитку з новим керівництвом

Політраду Української Галицької Партії очолив громадський діяч і публіцист  Богдан Панкевич. Таке рішення прийняв загальнопартійний З’їзд Української Галицької Партії, який відбувся 5 березня 2016 року.

Обрання нового складу всіх вищих керівних органів – Політичної ради та Головної Контрольної комісії і було одним із головних завдань З’їзду. Така ротація передбачена Статутом Партії.

До того ж, Голова Політичної ради, котрий є найвищою посадовою особою політичної сили, може бути обраним на таку посаду максимум двічі поспіль. Кожна каденція – тривалістю в один рік.

Так само Статут описує і терміни роботи Політради, яка цього разу не тільки оновилася, а й “помолодшала”. До неї увійшли: Андрій Кавчук, Іванка Гаврилко, Юлія Гвоздович, Наталя Піпа, Віктор Кімакович та голови найактивніших обласних організацій Партії – Тарас Чолій (Львів), Василь Полуйко (Івано-Франківськ) та Ігор Велиган (Тернопіль).

politrada1

Також до складу Політичної ради Галицької Партії за посадою належить  громадський діяч та шеф-редактор сайту «Збруч» Орест Друль, якого на З’їзді обрали очільником оновленої Головної  Контрольної комісії. Цей орган стежить за роботою всіх інших структурних частин, включно з Політрадою, а також відповідає за люстрацію кандидатів у члени Партії.

Серед інших питань на З’їзді затвердили Положення про членство і Положення про членські внески, адже УГП є політичною силою, одним із основних джерел доходів якої є членські внески партійців.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]