Роман Терлецький: “У нас нема вибору “йти” чи “не йти” в політику”

Днями журналісти «Твого міста» запитали молодих членів Української Галицької Партії, як сталося так, що вони пішли у політику та що хотіли б порадити своїм одноліткам, які також думають про подібний крок.

Ось думки громадського активіста, пластуна та члена Української Галицької Партії Романа Терлецького:

“Обертаючись назад, на 20 років незалежності України, ми бачимо, що українці роблять одні й ті самі помилки. Сподіваються на когось згори, хтось має прийти й усе для них має зробити і змінити. В останні роки молоді люди почали розуміти, що якщо ми не візьмемося і не почнемо робити, то ніхто цього за нас не зробить.

Наше основне завдання – бути ефективними в себе вдома

Наше основне завдання – бути ефективними в себе вдома, на місцях. Коли ми щось робимо, то мусимо робити це найкраще. І один із цих напрямків – це політичні зміни. Не обов’язково в Києві, але й у наших містах, районах. У цьому я бачу свій обов’язок.

Якщо запитує хтось із моїх однолітків чи хтось із молодших за мене: “Чи варто мені йти у політику?”. Я кажу відверто: “У нас нема вибору “йти” чи “не йти” в політику. Якщо ви молодий активіст, якщо маєте цікаві ідеї і хочете їх втілити в життя, то йдіть у політику і змінюйте нашу країну на краще!”

Записала Ірина Ладика за відеосюжетом

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]