Роман Лозинський: “Жменька небайдужих може змінити світ”

Роман Лозинський, заступник голови Політради Української Галицької Партії

“Мені 23 роки. Сьогодні я – Голова Секретаріату Української Галицької Партії. А у  вільний від політики час я бігаю і присвячую час Пласту. І так уже кілька років…

За цей час я пробіг тисячі кілометрів, серед яких – два марафони (по 42 км), виховав покоління пластунів, прожив сукупно майже рік у наметових літніх таборах та став заступником голови партії.  Що між усім цим спільного? Всі ці речі – поза зоною комфорту. Всі ці речі – гра на довгу дистанцію, праця на майбутнє: сьогодні ти працюєш з дітьми, щоб колись вони стали патріотами своєї країни. Сьогодні, в дощ, ти йдеш на тренування, щоб колись досягнути своєї мети та подолати омріяні 42 кілометри. Сьогодні ти будуєш партію нового типу, щоб колись вона стала трампліном для добрих людей, які змінюватимуть своє містечко та країну.

“Сьогодні ти будуєш партію нового типу, щоб колись вона стала трампліном для добрих людей, які змінюватимуть своє містечко та країну”

Ви не побачите тут тез про 26 років, які Україна втратила через корупцію. Так само як і  тез про те, що після трьох революцій нічого не змінилося. Натомість я розкажу Вам про щось нове – забіг на довгу дистанцію з багатьма перешкодами, про  інакшу політику, про друзів і сподвижників, про творення сенсів… Я розкажу Вам 3 історії про Українську Галицьку Партію.

21765210_725965337528172_6776021308111174683_n

УГП – це спільнота, живий організм. Щодня ми вдосконалюємо і тренуємо цей організм, творимо нашу команду – організовуємо тренінги та навчання, обмінюємося досвідом. Щотижня ми разом з Головою Політради партії приїжджаємо у найвіддаленіші райони і спілкуємося з людьми. Ми слухаємо їх, дивимося їм в очі, чуємо їх…  На вихідних ми відпочиваємо разом – сплавлялись весняним Черемошем, влітку підкорювали Говерлу, восени смажили шашлик і співали українських пісень на Тернопіллі. Нас об’єднує мета, схожі цінності і бажання змін.  Ми не чекатимемо поки хтось принесе нам ці зміни. Люди УГП – це ті, хто бере на себе відповідальність, готовий жертвувати заради справи і важко працювати.

“УГП – це спільнота, живий організм. Щодня ми вдосконалюємо і тренуємо цей організм, творимо нашу команду” 

Серед політичних проектів в Україні, практично, не видно справжніх політичних партій. І ще менше партій ідеологічних. З цінностями, принципами і переконаннями.  УГП – ідеологічна партія. Чи пам’ятаєте Ви партію, яка здобула перше місце у 2014 році на виборах до парламенту, отримавши 22% (вся країна була заліплена їхніми білбордами)? Чи знаєте, що сьогодні (через 3 роки) у них 0,1% підтримки? В Україні 352 партій – більшість з них на продаж новим партійним босам. Українська Галицька Партія – організація, яка формується дуже поволі. Старанно шліфує риторику і ідеологію. Накладає ідеологічну і ціннісну матрицю партії на проблеми сьогодення. А ще ми обережно поповнюємо команду. Процедура люстрації при прийнятті в партію не дає шансів колишнім регіоналам і комуністам, людям із корупційними шлейфами і спірним минулим.

22539681_1874130582627732_8281033976751662319_n

УГП має план дій. План дій для зміни Галичини, а в перспективі – і країни. Прихід у владу – не самоціль, а лише інструмент для цього. Ми хочемо стати депутатами – представниками громади і знати, що і як зробити, щоб змінити на краще життя людей. Щоб транспорт їздив добре, дороги ремонтувалися, місць у садках та школах вистачало для всіх. І щоб ми пам’ятали, що ми – українці, шанували своїх Героїв і ростили дітей – гідних громадян своєї країни. Ми працюємо над цим вже давно, це не є раптова активність до виборів. Ми зустрічаємося з експертами та вивчаємо проблеми міст, селищ, районів. Дискутуємо і напрацьовуємо шляхи їх вирішення; вчимо досвід інших міст чи навіть країн. Ми шукаємо, помиляємось, але, все ж, знаходимо правильні відповіді на складні питання.

Чому я запрошую в нашу команду? Тому що ми справжні. Я вірю, що жменька небайдужих може змінити світ. Зрештою, саме вони завжди це робили. Запрошую і Вас змінювати світ, країну чи своє містечко разом з нами”.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!