Роман Лозинський: “УГП — це якісно інші люди”

9 лютого відбулась Конференція Івано-Франківської обласної організації УГП. У ній взяли участь делегати міських та районних осередків партії. Головуючим був голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Учасники Конференції обговорили політичну ситуацію в державі, майбутні президентські вибори, а також обрали делегатів на IX З’їзд Української Галицької Партії, який відбудеться 23 лютого у Львові.

Голова Політради УГП Роман Лозинський розповів учасникам про досягнення команди за 2018 рік та поінформував про ключові пріоритети роботи на 2019 рік.

Важливо, що у нашій партії є багато лідерів думок. І що ми маємо велике і якісне середовище людей. Адже ідея УГП — це якісно інші люди, які працюють на результат. Тому ми даємо можливості нашим активістам, депутатам, співпрацюємо з експертами, адже створюємо програму дій. Проводимо активну роботу з осередками не тільки на Галичині, але й у Києві, Ужгороді, Рівному, Кам’янці-Подільському, Кривому Розі та ініціативною групою у Чернівцях”, — зауважив Роман Лозинський.

Ми маємо велике і якісне середовище людей. Адже ідея УГП — це якісно інші люди, які працюють на результат.

Він підкреслив, що команда партії стає більшою і сильнішою. І що Українська Галицька Партія — одна з небагатьох, яка дійсно працює у міжвиборний період.

“Зараз ми маємо 4 ключові пріоритети, за якими працюють наші експертні групи, — освіта, медицина, економіка та система влади. І робимо ставку на людей, які нам довіряють. Бо якщо не буде людей, то не буде змін”, — наголосив голова Політради.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]