Роман Кулик – наймолодший депутат у Жидачеві

imgonline-com-ua-Compressed-6O3jZ8DoFCBHGАктивіст, доброволець АТО, студент Львівської політехніки, небайдужий мешканець Жидачева, який прагне змін – усе це про нашого однопартійця Романа Кулика, який нещодавно став депутатом міської ради Жидачева.

Під час останнього пленарного засідання Жидачівської міської ради у складі депутатів відбулися зміни. На місце депутатки Богдани Пеняк від Української Галицької Партії у раду зайшов її однопартієць Роман Кулик.

Наразі Роман Кулик є наймолодшим депутатом Жидачівської міської ради, йому всього 23 роки. Але попри свій юний вік, він є не менш вмотивованим та активним мешканцем своєї громади.

Роман навчається на п’ятому курсі Національного університету “Львівська політехніка” на кафедрі права та психології. Але будучи свідомим мешканцем Жидачівщини, хлопець ще у 2015 році пробував балотуватися до міської ради.

“Важливо не просто на словах бути вірним Україні, а реальними діями показувати свою відданість”

На запитання чому він вирішив йти у політику, Роман відповідає:

“Політика – це інструмент покращення життя, зокрема у своєму рідному місті. Депутат – це не просто статус, це можливість бути почутим, це врахування твоїх думок та голосу громади. Ти можеш висловлювати свої пропозиції як пересічний житель, тебе послухають, але не завжди почують. До думки ж депутата владні структури набагато швидше прислухаються, ніж до звичайного активіста. А це вже гарний спосіб намагатися вирішувати проблеми міста на вищому рівні з вагомішими важелями впливу”.

14079959_881542168612674_4808798792749249938_nЯк і його попередниця, новообраний депутат пішов до депутатської комісії з гуманітарних питань, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. Оскільки Роман є ще зовсім молодим, питання молодіжної політики та спорту йому є дуже близькі. Тому у цьому напрямі бачить себе найбільш корисним.

Важливими фактами у його біографії є участь у бойових діях АТО на Сході. Роман двічі (у 2015 та 2016 рр.) зголосився добровольцем захищати рідну країну від ворогів.

“Таким чином я демонструю своє патріотичне ставлення та громадянську відповідальність. Бо важливо не просто на словах бути вірним Україні, а реальними діями показувати свою відданість”, – говорить Роман Кулик.

Водночас юний депутат активно волонтерить у Громадській організації “Народний Легіон”. На його думку, важливо виховувати молодь у військово-патріотичному спрямуванні. “Ми не знаємо, наскільки довгою буде нинішня війна в Україні. Але ситуація така, що кожний підліток (не важливо чи це хлопець, чи дівчина) повинен вміти користуватися зброєю. Бачимо, як у мирних країнах часто проходять теракти, а коли ми живемо в країні, де вже три роки йде війна, підготовка молоді – це просто наш обов’язок. І допоки держава не буде спроможна якісно цим займатися, мусять робити це активісти та неурядові організації”, – додає Роман.

Хоча депутатство для Романа Кулика – новий досвід, проте він обіцяє, що намагатиметься робити усе можливе, щоб життя у рідному місті стало кращим та комфортнішим.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!