Різдво 25 грудня чи 7 січня? Обговорення щодо єдиної дати святкування

Зовсім скоро Різдво, а єдиної однозначної відповіді, коли його святкувати досі немає. Навіть серед галичан, яким завжди були ближчі цінності західного світу, є умовний поділ на тих, хто святкує Різдво 25 грудня та тих, кому ближче 7 січня.

Українська Галицька Партія ініціювала суспільний діалог про єдину дату святкування Різдва, яка набула серйозної популярності серед галичан у соцмережах. Ми вирішили перевести цю дискусію в оффлайн режим. Тож 24 листопада запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до публічного обговорення питання єдиної дати святкування Різдва. Ми розпочинаємо о 13.00 у Львівському музеї історії релігії. На заході діятиме різдвяний дрес-код, просимо одягнутися у червоний або зелений кольори.

Очікується участь наступних спікерів:

🎄 Тарас Антошевський, директор Релігійно-інформаційної служби України

🎄 Василь Рудейко, доктор богослов’я, кандидат філософських наук зі спеціальності «релігієзнавство», завідувач кафедри літургійних наук УКУ

🎄 Ірина Бек, керівниця освітньої групи, голова Львівської міської організації УГП

🎄 Орест Друль та Богдан Панкевич, співзасновники УГП

До речі, цікавий факт, 93% християн святкують Різдво 25 грудня та лише 7% – 7 січня. 25 грудня святкують Різдво західні країни, а 7 січня – пострадянські. Результати онлайн-опитувань щодо дати святкування Різдва показують, що 72% галичан хочуть святкувати Різдво зі світом 25 грудня, тоді як 28% – 7 січня.

Більшість учасників обговорень ініційованих Львівською міською організацією Української Галицької Партії у соцмережах розуміють, що вибір дати святкування Різдва – це цивілізаційний вибір. Залишатися у меншості пострадянських країн чи повернутися до світової християнської родини? Про це та багато інших цікавих питань спілкуватимуться галичани у рамках публічного обговорення 24 листопада 2019.

Приєднуйтесь! Буде гаряче!

Контакти для акредитації ЗМІ: Анна Козаченко +380961182027, ao.kozachenko@gmail.com

Подія: UHP Public Talks “Святкуй Різдво зі світом”

Коли? 24 листопада, 13.00-15.00

Де? Львівський музей історії релігії, Львів, вул. Музейна 1

Подія на Facebook – за посиланням.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]