Проєкт «Над Левом»: усі вулиці міста з квадрокоптера

Пояснюємо, як знайти відео зі своєю вулицею.

Впродовж чотирьох місяців УГП знімала вулиці Львова з квадрокоптера. Понад 16 годин відео, розділених у 500 роликів, ми опублікували на сайті nad-levom.org. Щоби знайти свою вулицю, треба або відкрити список відео по районах або ввести назву вашої вулиці в стрічку пошуку на сайті.

Цим проєктом команда Української Галицької Партії у Львові хотіла привернути увагу львів’ян до тієї величі та історії, яку ми дістали в спадок, а також підкреслити відповідальність, що її ми як львів’яни несемо перед майбутнім Львова.

Ми підготували ці відео, щоби закарбувати в пам’яті обриси міста у 2020 та спонукати львів’ян до зваженого вибору 25 жовтня. Адже саме від того, чию візію Львова оберуть містяни, залежить те, як Львів змінюватиметься в наступні роки. Публікуючи цей проєкт напередодні виборів ми передусім хотіли підкреслити нашу спільну відповідальність перед нашим рідним містом.

«Дивитися на вулички та парки улюбленого міста зворушливо. Я пишаюся рідним містом та хочу, аби в майбутньому воно ставало дедалі кращим. Та якщо до влади знов прийдуть ті, хто паразитують на ресурсах громади, наше прекрасне місто й далі стагнуватиме. Я хочу, щоби, роздивляючись власну вулицю чи будинок, кожен львів’янин усвідомив, наскільки важливим буде його рішення 25 жовтня та який вплив матиме його персональний вибір на майбутнє нашого міста», — розповідає про значення проєкту Юлія Гвоздович, кандидатка від УГП на посаду міського голови Львова та найефективніша депутатка сьомого скликання за версією Громадянської мережі «Опора».

На сайті nad-levom.org усі відео для зручності поділені по районах. Знайти свою вулицю можна у вкладці вашого району або через пошук на сайті.

Читайте також:

На посади голів Львова, Івано-Франківська та Тернополя від УГП висуваються жінки

10 причин голосувати за УГП на місцевих виборах 2020

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]