Ми провели “наш” веловагон у гори

20 травня перші два веловагони вирушили у свій перший рейс зі Львова до Мукачева. Наступний потяг, обладнаний веловагонами, – Львів-Ужгород – мав вирушити того ж дня після обіду. Проект «Веловагон у  гори» зініціював заступник голови Львівської міської організації  Української Галицької партії Роман Лозинський, а впровадити його допоміг ще один активіст УГП – Роман Терлецький.

аваівпи-1

Хлопці – самі велосипедисти. Тож ідея щодо веловагону у них з’явилася в одній із минулорічних мандрівок. Замість того, щоб чекати, що хтось зробить це за них, або обурюватися, чому досі велосипедистам у поїздах доводиться так скрутно, хлопці вирішили діяти, хоч вони й не можуть опертися на жоден депутатський мандат.

P5201014-min

Успішні переговори дозволили залучити до справи керівника відділу туризму відділу туризму ЛОДА Романа Теребенця, а всім разом  – і Львівську залізницю. Два місяці співпраці велосипедистів Львова, активістів Галицької партії та майстрів Львівської залізниці – і кріплення для велосипедів нарешті готові.

P5201001-min

Тож тепер з велосипедом у гори їхати набагато легше. Передбачається, що квитки у веловагони продаватимуть лише велосипедистам, а ціна за перевезення ровера буде закладена у їхню вартість.

P5201003-min

Кілька активістів Львівської міської організації УГП прийшли проводжати перший потяг з веловагонами. На Мукачеве він курсує щоденно, відбуває о 07:10 та прибуває у Мукачеве об 11:15. У зворотному напрямку поїзд вирушає о 16:40 та прибуває до Львова о 20:45. На шляху потяг зупиняється у туристичних пунктах Карпат та Закарпаття.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!