Протест фракції УГП: чому у Львові депутати покинули сесійну залу?

Сьогодні під час позачергового засідання сесії Львівської міської ради фракція УГП у знак протесту демонстративно покинула сесійну залу.

Чому так сталося? Для цього існує 4 причини:

1. У Львівській міській раді систематично порушують регламент ЛМР та Статут міста.

Депутатам винесли на голосування питання, якого не було у порядку денному. Проект ухвали не пройшов усі відповідні процедури візування та попереднього розгляду у депутатських комісіях. Вперше про неї почули лише вчора ввечері на засіданні колегії.

2. Спорткомплекс за 1 млрд гривень чи новий довгобуд?

Питання, яке винесли на розгляд, – будівництво Палацу спорту на просп. Червоної Калини – буде коштувати близько 1 мільярда гривень. З них 54 мільйони грн мають виділити з державного бюджету, а решту – з міського. Фактично, до кінця року потрібно провести тендер, обрати виконавця робіт, розпочати будівництво і освоїти щонайменше 54 млн грн. Чи зможе Львів забезпечити дофінансування?

“Ми погоджуємося, питання створення спортивних об’єктів дуже важливе і потрібне. Але що робити з сміттєпереробним заводом, який також коштує біля 1 млрд грн? Що робити з лікарнями, в яких застаріле і давно зношене оснащення? Що робити з критичними транспортними проблемами? Що робити з браком садків та освітніми питаннями? Де на все це ми візьмемо гроші? І давайте не забувати, що з 2019-2020 років нам вже доведеться повертати кредити. А боргів у нас приблизно ще на 1 млрд грн”, – пояснює голова фракції Української Галицької Партії Тарас Чолій.

3. Колективна безвідповідальність у прийнятті рішень.

“Якщо дивитися раціонально, то наразі місто і держава зможуть виділити лише 50-70 млн грн, а решту грошей ми не будемо мати звідки взяти. Він держави гарантій про дофінансування немає жодних. Нам можуть обіцяти лише 54 млн грн. Тож хто буде нести відповідальність за прийняте рішення? Може міський голова, якого останній рік практично немає на пленарних засіданнях ЛМР? Буде колективна безвідповідальність. Ми ж у колективній безвідповідальності участі брати не будемо!” – говорить Тарас Чолій.

4. Традиційна відсутність міського голови на пленарних засіданнях сесій ЛМР.

“Вчора на колегії Андрій Садовий переконував депутатів наскільки важливим є питання будівництва спорткомплексу. Ми з ним погодилися, прийшли на розгляд проекту ухвали, хотіли подискутувати. І, можливо, отримавши необхідні відповіді на питання, підтримали б рішення. Але замість міського голови на засіданні – лише його картка. Ми не вбачаємо потреби бути масовкою на фоні “договорняків” та завчасно “прийнятих рішень”, – додає голова фракції.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]