Для успішної реформи важлива просвіта

Українська Галицька Партія сьогодні бере участь у IV Форум місцевого самоврядування, який проходить у Львові

«Нинішній Форум присвячений децентралізації. Основна теза у  тому, що основною одиницею місцевого самоврядування в Україні має бути самодостатня об’єднана територіальна громада. Однак українці мало поінформовані у методах об’єднання та перевагах, які несе зі собою. Тому нові адміністративно-територіальні одиниці наразі творяться методом тиску згори або «під певних впливових осіб у регіонах». Всі сходяться на тому, що держава у великій мірі не допрацювала щодо інформування населення. Не було жодних державних інформаційних програм про об’єднання громад. Тому люди не знають, навіщо їм об’єднуватися. І не відають, як це робити. Просвіта населення – важлива складова реформи. Ми, у Галицькій партії, вже працюємо у цьому напрямі на території Львівської області. Стартували ми у Жидачівському районі. Залучаємо до навчань ГО «Інститут  суспільних інновацій», експертів, які навчають громаду, інформують про всі переваги і виклики об’єднання громад», – розповідає учасник Форуму, голова обласної організації УГП Тарас Чолій.

imgonline

Такі ж навчання щодо об’єднання громад для мешканців сіл і містечок Львівщини в Українській Галицькій Партії планують проводити надалі. До кінця цього року обласна організація має на меті охопити ними до 10-и районів області.

«На Форумі присутні багато фахівців державного рівня, багато творців адміністративно-територіальної реформи. Ми працюємо у форматі широкої відкритої дискусії, яка дає можливість почерпнути багато цікавого і нового. Зокрема, тема цього форуму і думки різних спікерів дають розуміння того, що Галицька Партія вибрала для себе дуже правильну стратегію. Наша програма, спрямована якраз на формування самодостатніх громад, виховання ініціативи у її представників.  Ми можемо бути самодостатніми та успішними у господарюванні, але дайте нам можливості реалізовувати власні ініціативи. Ми вчимо людей розуміти, що успішною громаду зробить не держава, а вони самі мають це зробити», – зазначає Тарас.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]