Продовжуємо цикл тренінгів “Як започаткувати власну справу?”

Перший такий захід успішно відбувся у Львові. Наступну схожу зустріч ми провели у місті Новояворівськ, а днями представники Української Галицької Партії завітали і до міста Стрий.

Захід відбувся в затишному колі активних стриян, які мріють започаткувати свій бізнес, але бракує знань та досвіду для реалізації задуманого.

imgonline-com-ua-Compressed-ylFHtXBjyrS

“Малий і середній бізнес може стати тією основою, тим середнім класом, який спричинить розвиток України. Саме тому ми обрали один зі своїх пріоритетів – розвиток підприємництва”, – розпочала зустріч координатор економічної групи Української Галицької Партії Галина Васильченко.

Куди звертатися, які документи подавати та що потрібно робити, щоб стати підприємцем в Україні – розповіла на зустрічі Катерина Сойка, досвідчений юрист з багаторічним стажем. Експертка в деталях повідомила про тонкощі реєстрації власної справи та які системи оподаткування краще обирати.

222222

Свою історію успіху зі створення полуничного бізнесу розповів Микола Стецьків. Його приклад участі у програмі підтримки молодих підприємців від Центру зайнятості та старт власної справи викликав ажіотаж серед присутніх. Кожен хотів дізнатися про перші помилки та перемоги пана Миколи.

Під час заходу партійці також презентували і подарували всім учасникам довідник “Власна справа”, який містить як поради для створення бізнесу, так і надихаючі історії успіху для мотивації.

33333333

Нагадаємо, у середовищі Української Галицької Партії конструктивно працює економічна робоча група, до якої активісти залучили експертів та практиків-підприємців. Разом вони аналізують бізнес-клімат, законодавство та пропонують власні рішення важливих проблем галузі.

Отримати безкоштовно довідник “Власна справа” можна у будь-якому громадському офісі УГП чи безпосередньо у партійців там, де зареєстровані та офіційно діють осередки політсили.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]