Про економіку: щоб рухатися вперед, треба говорити чесно

Україна посідає 150 місце у світовому рейтингу економічної свободи, 39-у сходинку – за технологічним розвитком, 130 позицію з 137 у світовому рейтингу якості доріг. І це не просто цифри. За ними – якість життя мільйонів українців.

Для того, щоб зрозуміти причини та напрацювати реальні рішення Українська Галицька Партія створила економічну експертну групу. До неї увійшли фахові економісти, депутати від УГП, які є членами профільних комісій місцевих рад різного рівня, і партійці, які мають економічну освіту та розуміють галузь.

Понад рік вони спільно працюють над темами теплопостачання у містах, ринку землі, бюджетами ОТГ, громадського транспорту. На черзі й інші важливі економічні теми.

Другого червня економічна експертна група Української Галицької Партії презентувала свої напрацювання в Києві.

Захід “Економіка без популізму. Інший погляд на бюджет, тепло, транспорт та землю” відбувся в межах Школи київського політика.

Кілька важливих тез із зустрічі:

  1. Місцевий рівень є пріоритетним. Добре мати депутатів у Верховній Раді, але першочергово зміни мають відбуватися на місцях. Водночас, пропонуючи рішення для локальних проблем, УГП “не замикається” в Галичині, а продукує ідеї всеукраїнського масштабу.
  2. Українська Галицька Партія не пропонує популістичних рішень. Часто партії обіцяють українцям “золоті гори”, аби лиш опинитися у владних кабінетах. УГП готова говорити не тільки з галичанами, а й з мешканцями Києва. Так, у столиці аудиторія часто є кваліфікованіша і готова говорити на складні теми. І партійці цього не бояться, адже пропонують тільки те, що ретельно дослідили разом з експертами.


3. Аби українці брали на себе все більше відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своєї країни, вони мають цікавитися та розуміти різні важливі речі в економіці, освіті, медицині тощо. Саме тому експерти УГП доступно, на реальних прикладах говорять із людьми про те, що не почуєш по телевізору.

4. Зміни творять молоді. Але політика – тема, в яку молодь не хоче пхатися. Виникає парадокс: молодим українцям – жити в цій країні, але старше покоління сьогодні приймає рішення, як далі має вона рухатися. В Українській Галицькій Партії вважають, що молодь має бути політично активна. Тому на свої заходи особливо запрошують молодих.

5. Правду  готові чути не всі. Не всі сприймають пропозиції УГП. Для того політсила насамперед старається, аби розвинулося міцне громадянське суспільство.

В Українській Галицькій Партії діє кілька тематичних експертних груп. Зокрема, це групи освіти, системи влади, економіки та ідеологічна ініціатива “Геть від Москви!”. На етапі створення – нові експертні об’єднання. Політсила запрошує до співпраці всіх українців у різних регіонах країни, які готові працювати для розвитку майбутнього держави.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!