Презентуємо проєкт площі перед “Білим домом”

Змінюємо місто

Українська Галицька партія у своїй програмі пропонує багато прогресивних ідей для міста. Та не все можна написати на папері. Тому ми вирішили показати Вам, як може виглядати наше місто, коли грамотно і правильно його планувати.
Сьогодні ми даруємо місту наш ескізний проєкт реконструкції площі Соборності. Площі, яка вже морально застаріла та не використовується за своїм призначенням.

Саме тому пропонуємо докорінно змінити призначення площі.
Вважаємо, що вона повинна:

1) Стати поліфункціональною
Площа має великий потенціал стати поліфункціональним простором для різних верств населення, а також виконувати різноманітні необхідні функції в житті міста.

2) Мати розумний зонінг
Площа повинна мати чітке зонування своєї території.
Найперше – це обширна площа в один рівень перед входом в адмінбудівлю для проведення народних віче.
Транзитні хідники із місцями відпочинку, вуличне освітлення та питні фонтанчики – хребет планувальної структури. Зелені зони на бічних схилах рельєфу будуть відкритими для активного відпочинку. Вздовж пішохідних хідників зелені насадження додадуть затишку та сформують місця для відпочинку.


Ігрові простори для дітей різного віку передбачені на місці колишніх партерних клумб. Доцільним є влаштування цікавих та безпечних дитячих майданчиків, які в свою чергу візуально легко впишуться в об’ємно-просторовий образ площі.
З обох сторін від адмінбудівлі, по вул. Мельничука та вул. Шпитальній, доцільно передбачити паркомісця для автомобілів. Із південної сторони від площі, по вул. Мельничука, необхідним є влаштування критої велосипедної парковки.

3) Бути доступною
Потрібно переосмислити архітектурно-планувальну сітку площі, відштовхуючись від існуючих транзитних пішохідних зв’язків, які перетинають площу по діагоналі та вздовж вул. Грушевського.
Покриття площі повинно бути виконано із матеріалів, які забезпечать безшовність поверхні на транзитних зонах та місцях проведення масових заходів.

4) Стати відкритою
Необхідно «відкрити» місту його головну адмінбудівлю. Велика відкрита площа для масових заходів перед центральним входом підкреслюватиме прозорість та відкритість кабінетів місцевого самоврядування із громадою міста.
Відкриті зелені простори для відпочинку запрошуватимуть літом на передобідній ланч. Дитячий сміх та гуркіт підліткових скейтів в ігрових зонах наповнятимуть площу активністю.

Від слів до дій!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]