Представниці УГП – у ТОП-100 найвпливовіших жінок Львівщини

Одразу троє партійок УГП увійшли до рейтингу успішних жінок

Юля Гвоздович, Галина Васильченко та Наталя Піпа потрапили у рейтинг, котрий щороку складає Клуб Успішних Жінок – Львів. За оцінками Міжнародного рейтингового агентства В29 і Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу діяльність наших партійок відзначені як активні і зразкові, що мають помітний вплив на формування економіки і ділової культури України.

Юлія Гвоздович – депутатка львівської міськради від Української Галицької Партії, голова комісії законності, свободи слова та депутатської етики, завновниця ГО “Батьки в дії”

Галина Васильченко – голова львівської міськорганізації Української Галицької Партії, керівниця економічної експертної групи в УГП

Наталія Піпа – заступниця голови львівської міської організації УГП, керівниця громадської організації Кращий Сихів, співзасновниця спільноти “Друзі Джерела”.

 

“Приємно, що твою роботу оцінили ззовні, що діяльність бачать збоку. Було цікаво познайомитись із активними жінками, котрі впливають на процеси. Зустріла багато знайомих, а з багатьма тільки познайомилась, адже на заході зібралися справді видатні львів’янки: лікарі, які своєю працею щодня рятують людські життя, відомі волонтерки, мисткині, талановиті співачки, жінки, які створили відомі бренди та заснували великі підприємства”, – поділилась враженнями Галина Васильченко.

УГП вітає своїх колег та бажає нових звершень.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]