Працювати на совість: фракція УГП у Львові – найефективніша

Депутати фракції Української Галицької Партії – найефективніші серед усіх фракцій Львівської міської ради. Такі результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА. Вчора експерти представили їх громадськості, також назвавши голову комісії законності, депутатку від Галицької Партії Юлію Гвоздович – депутаткою року. 

Саме вона та її колега по фракції Мирослав Данилків отримали за результатами  кампанії “Атестація. Депутати міських рад” ГМ  Опора у Львові найвищу кількість балів – “5”. По “4” бали  дісталося депутатам Тарасові Чолію та Ігорю Дяковичу.

Моніторинг діяльності депутатського корпусу Львівської міської ради поточного, сьомого скликання, включає період з 1 листопада 2016-го до 30 листопада 2017 року.

“Кампанія мала на меті з’ясувати ситуацію із ставленням депутатів Львівської міської ради до свої обов’язків, виходячи з вимог, по-перше, українського законодавства, і по-друге, практик належного врядування, – розповів аналітик Громадянської мережі “Опора” Тарас Радь. – Поряд з оцінюванням діяльності кожного депутата та вибудовуванням рейтингу, що дозволяє порівнювати місцевих обранців між собою, важливим завданням було означити основні проблеми діяльності депутатського корпусу, визначити їх суб’єктивні та об’єктивні причини, а також розробити загальні та персональні рекомендації для депутатів Львівської міської ради, що сприятимуть прозорості, доброчесності та підзвітності їх діяльності”.

Паралельно з комплексним моніторингом, експерти провели провели експертне опитування, в якому взяло участь 23 місцевих експерти з журналістського, наукового і громадського середовищ. Воно не впливало на визначення комплексної оцінки діяльності депутатів, оскільки базувалося на особистому сприйнятті місцевих обранців експертами, їх поінформованості про діяльність депутатів.

“Наша фракція намагається ефективно працювати: бути голосом громади, відчувати її потреби, відстоювати їх на сесіях ЛМР, не пропускати пленарні засідання та засідання комісій, завжди проявляти активність та вчасно звітувати. І нам дуже приємно, що інші це бачать та відзначають на високому рівні”, – говорить Юлія Гвоздович, депутатка Української Галицької Партії у ЛМР.

Депутатську роботу Української Галицької Партії у Львівській міській раді так позитивно оцінюють експерти не вперше. За аналізом Комітету виборців України та руху “Чесно” у 2016 році перші 100 днів роботи депутатів у Львівській міській раді отримали найкращий результат.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]