Практичний курс юридичної грамотності ділиться кейсами

Щоб кожен із нас не відчував себе безсилим в перед комунальниками, чиновниками, продавцями і менеджерами магазинів, а також і перед поліцією, а знав, як діяти та відстоювати свої права, – саме для цього у Громадському офісі Української Галицької Партії створили безкоштовний Практичний курс юридичної грамотності. І після завершення його першого етапу партійці опублікували на сайті політсили всі свої напрацювання. Тож тепер ними може скористатися кожен охочий.

Практичний курс юридичної грамотності в Громадському офісі Української Галицької Партії у Львові стартував у листопаді 2016 року. Його тренінги відбувалися двічі на місяць, по середах. Загалом до кінця року юристи Галицької партії провели чотири тренінги на теми:

Відтак, усі презентації тренерів та зразки документів уже розміщені у вільному доступі на сайті Української Галицької Партії, де кожен охочий може завантажити їх в розділі “Порадня” в підрубриці “Справи”.

prava“Ініціатива щодо проведення такого курсу визрівала давно. Автором ідеї є наш колега юрист Віталій Біловус. Проводячи цей курс, ми намагалися не давати людям теоретичні знання, а навчити їх практично користуватися своїми правами для захисту власних інтересів у різних життєвих ситуаціях. Ми були приємно здивовані, що львів’яни активно цікавилися цими темами, і сподіваємося, що такий курс буде мати успішне продовження та практичну користь як для тих, хто відвідав і буде відвідувати наступні наші навчання, так і для тих, хто завантажуватиме матеріали з нашого сайту”, – каже керівник юридичної служби політсили, перший заступник голови Політради Андрій Кавчук.

Наразі у Громадському офісі думають не лише над продовженням курсу після закінчення циклу зимових свят, а й про розширення аудиторії навчань – на райони і містечка Галичини, де діють осередки Української Галицької партії.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]