Позиція Української Галицької Партії щодо подій у Львові 9 червня

1. Українська Галицька Партія засуджує силовий спосіб ведення діалогу між владою міста та громадськими активістами, що стало причиною зірвання засідання Львівської міської ради.

2. Вважаємо, що влада міста повинна в найкоротші терміни прозвітувати перед громадою щодо стану справ навколо Грибовицького сміттєзвалища та окреслити перспективи вирішення цієї проблеми.

3. Звертаємося до міського голови Львова, правоохоронних органів, громадських активістів припинити нагнітання конфлікту та перенесення його у силове протистояння.

4. Розуміємо і поділяємо обурення громадських активістів, водночас, закликаємо відмовитися від провокативних методів відстоювання своєї позиції.

5. Вимагаємо від влади всіх рівнів забезпечити у Львові правопорядок та налагодити офіційне інформуванням громади щодо стану справ, для уникнення паніки та дезінформації.

6. Звертаємось до представників засобів масової інформації надавати громаді перевірену, достовірну інформацію, не поширювати чуток та не дестабілізувати ситуацію.

7. Пропонуємо об’єднати зусилля для вирішення проблеми, не загострюючи протистояння та максимально дистанціюватись від політики у цьому питанні.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]