“Потрібна допомога – заходьте!”: Українська Галицька Партія відкриває приймальні для мешканців громад

В Підволочиську два роки тому ледь не закрили залізничну станцію, послугами якої користуються мешканці всього району. Дізнавшись про це, люди звернулися до Віти Салко, голови фракції УГП в Підволочиській громаді, координаторки місцевого громадського офісу Української Галицької Партії з проханням допомогти розв’язати проблему. Від влади ніяких роз’яснень з цього приводу вони не отримували. Наша партійка надіслала листи до дирекції пасажирських перевезень Укрзалізниці Тернополя, Львова та Києва з проханням зберегти станцію та відновити зупинки деяких пасажирських потягів у Підволочиську. Нині станція працює, та Віта Салко продовжує слідкувати за цим питанням. Бо знає – мешканці громади довіряють активістам, і в разі чого будуть звертатися за допомогою саме до них.

Це – один із багатьох прикладів результативної роботи громадських офісів Української Галицької Партії на Тернопільщині.

Нині на Тернопіллі діє шість приймалень УГП: в Гусятині, Заліщиках, Підволочиську, Козові, Кременці й Монастириськах.

Що з того людям?

Мешканці громад можуть звернутися до депутатів, активістів УГП, отримати консультації фахівців, юристів. Тут можна зустріти команду, яка готова допомогти у розв’язанні проблем. Наприклад, згаданий “Центр громади Підволочиськ” співпрацює з польськими волонтерами задля допомоги малозабезпеченим сім’ям в Підволочиській громаді.

Також у громадських офісах Української Галицької Партії наші депутати проводять прийом громадян. Мешканці громади можуть звертатися до них за роз’ясненнями, порадами, консультаціями, за допомогою в розв’язанні проблем і винесенні їх на сесії.

Якщо ви маєте невирішену проблему, ідею для втілення чи хочете ознайомитися з роботою партії – приходьте в громадський офіс УГП. Тут вас вислухають, допоможуть і порадять.

Тут є можливість також проводити зустрічі з фахівцями проєкту “Громада.UA”. Вони допоможуть писати проєкти і залучати грантові кошти в громаду; порадять, як розвивати фермерство, проводити аудит землі; навчать працівників ОТГ, які проєкти треба втілювати в життя, щоб громада отримувала гроші, а мешканці мали роботу.

Де і як працюють громадські офіси УГП?

Наразі діє шість приймалень.

Гусятин:

провулок Героїв Майдану, 2 (3 поверх, кімната 29) (понеділок-п’ятниця, 9.00-15.00).

Заліщики:

вул. Поповича, 6 (середа, субота – 8.00-12.00).

Козова:

вул. Грушевського, 32 (понеділок-п’ятниця, 8.00-17.00).

Монастириська:

вул. Шевченка, 70 (вівторок, п’ятниця – 10.00-16.00, середа, четвер – 10.00-14.00).

Підволочиськ:

вул. Д. Галицького, 39 (вівторок – четвер, 11.00-14.00).

Кременець:

вул. Шевченка 36, офіс 206 (2 поверх) (понеділок і четвер – 10.00-14.00).

Українська Галицька Партія – відкрита для людей, найкраща для громад.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]