Політична заява про відкликання депутатів Львівської обласної ради

“Метою створення Української Галицької Партії було утвердження України як держави, української за суттю та європейської за цінностями. Власне цінності та здорові принципи в нашій партії є пріоритетними. Політична сила є успішною, коли забезпечено демократичність у прийнятті рішень та тверду дисципліну при їхньому виконанні. Для цього ми демократично обираємо Політраду – колективний керівний орган партії, рішення якого є обов’язковими для всіх партійців.

В нашому суспільстві звичною практикою стало прикривання корупції, посадових та інших зловживань патріотичною риторикою і запевненнями у жертовній праці для добра громади. Ці обставини вимагають від депутатів від УГП зберігати тверду позицію в обстоюванні рішень, вигідних для громад і протидії рішенням, що мають корупційну чи іншу корисливу складову. Дуже важко знайти політичних союзників, що готові безоглядно слідувати таким самим принципам.

Виходячи з цих реальних обставин Політрада УГП застерегла новообраних депутатів ЛОР від створення коаліцій з політичними силами, у складі яких є одіозні особи, що дискредитували себе за попередні роки, причетні до розкрадання майна і коштів громад.

На жаль, депутати ЛОР від УГП не виконали рішення Політради і підписали Меморандум, який фактично є коаліційною угодою для створення більшості в ЛОР. Відразу після підписання Меморандуму новостворена більшість одностайно проголосувала за кандидатуру голови та заступників ЛОР. Все це супроводжувалося домовленостями, які цинічно зневажили прийнятий порядок таємного голосування.

Політрада УГП звернулася до депутатів та членів ради ЛОР від УГП з вимогою відкликати свої підписи під Меморандумом. На жаль, це звернення Політради було проігноровано депутатами від УГП.

Наслідком цих прикрих подій стало виключення з УГП керівника фракції УГП у ЛОР, його заступника і членів ради Львівської обласної організації. На даний час депутати ЛОР від УГП перебувають в коаліції з депутатами, серед яких є одіозні особи з корупційною репутацією. Ігнорування колишніми членами партії рішень Політради УГП стало доконаним фактом.

Виходячи з ситуації, що склалася Українська Галицька Партія ініціює передбачене законодавством відкликання депутатів ЛОР від УГП у грудні 2021 року.”

Рішення Конференції Львівської обласної організації політичної партії Української Галицької Партії.

 

Конференція ЛОО ПП УГП, 31 січня 2021 рік

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]