Підпиши петицію проти шансону у київських маршрутках!

На сайті електронних петицій Київської міської ради активісти ініціативи “Геть від Москви!” Української Галицької Партії зареєстрували нову пропозицію заборонити водіям маршрутних таксі голосно слухати російськомовну попсову музику і шансон.

Петиція з’явилася на сайті увечері 24 жовтня.

“Кожен з нас щодня користується громадським транспортом, особливо маршрутними таксі. Дуже часто водії маршруток включають музику на повну гучність. Вважаємо цю практику неприпустимою, тому що:

  1. Це шкодить безпеці руху, оскільки заважає водієві чути сигнали від інших учасників дорожнього руху або пасажирів (наприклад, прохання про зупинку на вимогу, або про екстрену зупинку, якщо пасажиру стало погано);
  2. На думку багатьох пасажирів, музика, яка звучить в маршрутках, є дуже низькоякісна (так звана “попса”, переважно російська). Звичайно, кожен має право на власні музичні вподобання, але нічого не дає водієві права нав’язувати свої музичні смаки пасажирам.

Відповідно до постанови КМУ “Про правила дорожнього руху” п. 2.3: “Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний: б) не відволікатися від керування цим транспортом у шляху”, п. 5.5: “Пасажир під час користування транспортним засобом має право на: а) безпечне пересування”;

Постанова КМУ “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” п. 40: “За договором перевезення пасажира автобусом перевізник зобов’язується безпечно перевезти пасажира до пункту призначення”.

Згідно з Конвенцією ООН “Про дорожній рух” ст. 7 п. 1: “Водієві транспортного засобу слід уникати будь-яких дій, які не пов’язані з водінням”.

Виходячи з цього, беручи до уваги зазначені норми законодавства, ми, активні громадяни та Українська Галицька Партія (Київ), пропонуємо Київраді і Київській міській державній адміністрації:

1) Заборонити відтворення музичних творів та будь-якого звукового супроводу (крім оголошення зупинок та інформації про перевезення) при поїздках у громадському транспорті Києва;

2) Внести відповідні зміни в нормативні акти на рівні міста Києва, визначальні для громадського транспорту умови надання послуг перевізниками, передбачивши відповідальність останніх за їх порушення;

3) здійснювати систематичний контроль за дотриманням перевізниками в громадському транспорті вимог щодо недопущення відтворення музичних творів або іншого звукового супроводу”, – йдеться в тексті петиції.

На збір 10 тисяч підписів автори петиції мають 90 днів з моменту її публікації. Партійці закликають всіх свідомих киян не бути байдужими – підписати самим і поширити інформацію про петицію поміж своїми знайомими.

Фото: Українські новини

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]