Перше судове засідання у справі Козловського проти УГП не відбулось

Сьогодні, 10 березня, у Франківському районному суді Львова мало відбутись перше засідання щодо позову Григорія Козловського на Українську Галицьку Партію про захист честі, гідності та ділової репутації. Однак засідання не відбулось, оскільки суддя з 6 до 16 березня працює у нарадчій кімнаті. Відповідно усі засідання, які розглядатиме голова цього суду Світлана Мартьянова, переносяться на невизначений термін.

За півгодини до початку акції, представники УГП розгорнули під стінами суду партійну символіку. На засідання прийшло понад 50 партійців та прихильників політсили. Як розповіла голова Політради УГП Ірина Моряк, цю справу, а також напад на офіс партії вони розцінюють як політичний тиск за висвітлення ситуації з систематичним розкраданням землі у Львові. Сам Григорій Козловський сьогодні до суду не прийшов.

“І судовий процес, і напад на наш офіс партії є нічим іншим, як політичний тиск на УГП, оскільки саме ми взяли на себе сміливість розказати людям, як у місті розкрадається найдорожча земля. Нагадаю, що мова йде про ділянку на вулиці Дорошенка, 2.

Ми неодноразово говорили, що її у львів’ян – нахабно відібрали. Тепер у відповідь нам намагаються закрити рот” – говорить голова Політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

Адвокати Української Галицької партії вважають, що суддю, що розглядатиме справу, варто змінити.

“Ми вже підготували клопотання про відвід судді, оскільки маємо підстави вважати, що при виборі головуючої судді були певні порушення, що змушує нас сумніватись в об’єктивності та незаангажованості Світлани Мартьянової у розгляді справи” – каже LMN адвокат УГП Володимир Рибалко.

Наш юрист пояснює, що думки, висловлені в дописі Української Галицької партії щодо Григорія Козловського, є оціночними судженнями, а відтак спростуванню вони не підлягають.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]