Перевибори у Франківську: хто очолив УГП?

Збори Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії у п’ятницю, 26 травня, переобрали голову та Раду осередку.

На наступний рік головою ІФ МО УГП залишилася відома громадська діячка, волонтерка та голова ГО “Залізний тризуб” Наталія Сербин. Її заступником став Ростислав Терлецький – інженер, спеціаліст з енергоощадних технологій.

А до складу Ради Івано-Франківської міської організації увійшли: Наталія Сербин, Ростислав Терлецький, Наталія Федоришин, Андрій Боднарчук (юрист), Ігор Данів (підприємець), Андрій Іванович (юрист).

imgonline-com-ua-Compressed-ut6bGoZjevccC

 

У своєму звіті про діяльність за минулий рік Наталя Сербин наголосила, що цей рік був роком становлення та напрацювання якісної структури осередку. Щодо реальних справ, то голова міської організації розповіла:

«Для нас головне – доводити розпочаті справи до кінця. І маємо добрі приклади: попри недовіру до українського правосуддя, можна досягати позитивних результатів у захисті прав та свобод громадян. Ми виграли п’ять судів, домоглися відміни двох рішень міської та одного рішення обласної ради (проруслоочисні роботи). Багато уваги звертали і на регламентну діяльність органів влади. Також ми моніторили, як дотримуються регламенту працівники міськвиконкому, і за результатами цього моніторингу до Уповноваженого з прав людини направили близько двохсот скарг, за якими вже відкрито 27 адмінпроваджень. Маємо багато проектів, багато задумів, над якими наразі працюємо».

Нагадаємо, Івано-Франківський осередок партії створений 2015 року.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку