Перемога в Івано-Франківську: депутати скасували своє 5-річне рішення

Івано-Франківська обласна рада сьогодні скасувала своє ж рішення щодо проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області. Вимогу наших івано-франківських активістів, а зокрема – голови міської організації Української Галицької Партії Наталії Сербин – припинити розкрадання природних ресурсів під виглядом руслоочистки та руслорегулювання річок Прикарпаття спершу підтримала Прокуратура. А відтак очі на проблему “відкрилися” і депутатам.

“Депутати проголосували і вмили руки, зробили це політично грамотно і пограли на публіку, річками вони особливо не переймаються.
Слід зрозуміти, що це не була їх власна ініціатива, а звернення прокуратури. Прокуратура була змушена звернутись до обласної ради з вимогою вжити заходів, адже, відповідно до ч.2 ст. 99 КАС України, для звернення до адмінсуду встановлений шестимісячний термін, і відповідно до ст. 100 КАС України, передбачено що адмінпозов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду. Тому у прокуратури області були відсутні підстави для вжиття представницьких заходів щодо питання скасування рішення.

Найважливіше попереду. Потрібно, щоб всі причетні до нищення річок і, власне, ті, хто мав здійснювати контроль за виконання рішення обласної ради, яке було прийняте 2011 року, понесли відповідальність за свою бездіяльність.

А це – управління водних ресурсів, екологічна інспекція, правоохоронні органи, які не реагували не звернення громадян і спільно все «кришували», бо всі були в долі.

Прикро, що мало хто з обранців усвідомив, що річки знищені і, як не крути, але вони так чи інакше до цього причетні, оцінку їхнім діям, мабуть, надасть громада на майбутніх виборах. Деякі з них є безпосередньо власниками фірм, які здійснювали руслоочисні роботи”, – коментує рішення облради Івано-Франківська голова місцевого міського осередку Галицької Партії Наталія Сербин.

Фото: galleryua.com

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]