Перемога: російське кіно не покажуть в Україні

Російський кінопром не отримає українських грошей на новорічно-різдвяні свята. Активісти УГП у Києві не допустили пропаганди “руского міра”, запобігши показу ще одного російського фільму, який мали “крутити” в українських кінотеатрах під час новорічних свят.

Перемогу здобув наш Київський міський осередок на чолі з Андрієм Смолієм.

“Майже 3 тижні тому у кінотеатрах з’явилися трейлери про фільм “Останній герой”. він одразу мені видався подібним на російське, але дубляж українською, пісні українською… Пошукав в інтернеті і з’ясував, що це російський фільм адаптували під українські реалії, бажаючи в такий спосіб приховати, що він російський.
Просто дистриб’ютор хотів для України пропхати російський продукт під виглядом іноземного. Про те, що фільм російський, жодної згадки не було. Я надав розголосу цій інформації, на неї відреагували кілька сайтів. Від імені Київської міської організації УГП я звернувся з запитом до Держкіно України – з вимогою не допустити показу цього фільму в Україні. Вчора ми отримали відповідь: жодного прокатного посвідчення цьому фільмові не видали, а дистриб’ютор не звертався до них”, – каже Андрій.

25446429_157641584962530_2513928288500561126_n

Відтак інформація з сайтів, які розміщували трейлери та анонси фільму, вже видалена. За нашою інформацією, прокатник відмовився від наміру показувати фільм в Україні.

“Можна легко спрогнозувати, що кінострічка для молодіжного і родинного перегляду, показ якої мав стартувати 28 грудня, мала отримати високі касові збори. Відповідно, російські виробники, російські актори отримали б добрі гроші. Ми цього не допустили. Ми запобігли пропаганді “руского міра” серед молоді. І це є перемогою”, – каже голова столичної організації Української Галицької Партії Андрій Смолій.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!