Перехід Апостольського Екзархату УГКЦ Італії на Григоріанський літургійний календар

Друзі, маємо для вас приємну новину. Щойно стало відомо, що Апостольський Екзархат УГКЦ для українців Італії з 1 вересня переходить на Григоріанський літургійний календар!

Тобто наша ініціатива “Різдво зі Світом”, яку ми започаткували ще у 2019-му році, розпочала своє практичне втілення.

Вже давно багато парохій УГКЦ поза Україною перейшли на святкування Різдва Христового 25 грудня. Але перехід цілого Екзархату, тобто всіх його парохій, повністю на Григоріанський календар вперше відбудеться саме в Італії. Тому тепер не лише Різдво, але напевно й інші нерухомі свята католики візантійського обряду там святкуватимуть разом зі всім цивілізованим світом.

Владика Діонісій – сміливий чоловік, першим зробив крок, час якого давно настав. При тій нагоді висловлюємо йому свою підтримку і бажаємо спокою та витримки у дискусії з вірянами-традиціоналістами.

Нагадаємо, що ще восени 2019 року Українська Галицька Партія ініціювала інформаційну кампанію на Галичині та відповідну дискусію у суспільстві щодо можливості зміни дати святкування Різдва Христового в Українській Греко-Католицькій Церкві на 25 грудня за загальновизнаним григоріанським, а не юліанським, стилем.

Ми зібрали 30 тисяч підписів під зверненнями до Патріарха УГКЦ блаженнішого кир Святослава і Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія та намагалися донести вірянам, що відзначаємо цю дату разом лише з Росією, Білоруссю, Грузією та Сербією.

Всі інші християни, також і в традиційно православних країнах, вже давно святкують Різдво Христове 25 грудня за новим стилем.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]