Паспорти українською у формі ID-картки – вже з 1 жовтня!

Український паспорт у формі ID-картки без російської мови кожен охочий українець зможе отримати вже з 1 жовтня. В Українській Галицькій Партії зазначають, що це справжня перемога.

Нагадаємо, що активісти УГП, спільно зі Святославом Літинським, весною цього року запропонували всім охочим через суд довести право на український паспорт без російського дубляжу. Інформація швидко поширилася по всій Україні.

14361220_1330898823617580_1283909185554996815_oДо такої ініціативи, яку партія взялася підтримати також юридично, зголосилося кілька десятків українців з різних областей України. Проте Державна міграційна служба упродовж останніх місяців не спішила поступатися і вперто відмовляла людям на їхні прохання видати паспорт тільки українською. Всі, хто звертався до ДМС, знову отримували паспорт старого зразка – з російським дубляжем.

“Ми впевнені, що ті судові процеси, які ми почали і які тривають щодо заміни паспортів, стали одним із вагомих аргументів для парламентарі звернули на це увагу і нарешті прийняли відповідні зміни до законодавства”, – каже координатор ініціативи “Геть від Москви!”, заступник голови Політради УГП Андрій Кавчук.

Фото: ukranews.com

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]