Партійка УГП увійшладо складу Громадської ради при ЛОДА

Львівська Громадська рада при ОДА є найбільшою в Україні.

Мар’яна Кузько, заступниця голови ГО “Батьки в дії”, стала членом Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Раду переобирають щодвароки, цьогорічний її склад вже п’ятий.

“До ради увійшли усі 277 осіб, які прийшли на установчі збори. Хоча, відповідно до постанови КМУ №996, яка регламентує створення громадських рад при органах виконавчої влади, кількісний склад обмежується 35 особами. Завдання Громадської ради – консультувати державних службовців ОДА. І хоч в громадську раду увійшло багато представників громадських організацій, більшість з них – це профспілки, районні осередки, які не мають значних досягнень на обласному, не кажучи вже про національний рівень”, – каже Мар’яна Кузько.

 

До попередньої громадської ради увійшла 191 людина. Загалом у Львівська є найбільшою у порівнянні з іншими областями. Друге місце займає Закарпатська (83 члени), а третє – Чернігівська (63члени).

“Визначити, наскільки діяльна попередня Громадська рада, важко. У буклеті-звіті є досягнення, але досить складно зрозуміти, чи врни щось змінили. Маю надію, нова рада матиме більш вимірювані результати, – каже Мар’яна Кузько.

 

Маю надію, нова рада матиме більш вимірювані результати.

І додає, що пішла у Громадську раду, щоб привернути увагу керівництва області до проблем сімей з дітьми. Йдеться і про важливість умов перебування породіль у медзакладах, партнерські пологи, дотримання протоколів ВООЗ щодо новонароджених, а також питання сучасних якісних дитмайданчиків, створення просторів дружніх для сімей і дітей.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]