“Пакунок малюка” буде іншим

У Мінсоцполітики внесли зміни до наказу про перелік дитячих товарів, якими укомлектовується пакунок немовляти. Після побажань та пропозицій.

Тепер у коробку додадуть на розмір більший одяг – замість 50-56 з’явиться 56-62. Також докладуть більше іграшок, одну бавовняну ковдру та подарують м‘яку книжку. А ще урядовці пообіцяли переглянути якість підгузків.

Такі зміни відбулись завдяки активності ГО “Батьки в дії”, серед яких є наші партійки Юля Гвоздович та Маряна Кузько. Активісти неодноразово звертали увагу на недосконалий вмісті пакунка.

“Якісне наповнення пакунку може суттєво спростити життя батьків після народження дитини. Особливо це стосується малозабезпечених родин, для яких така допомога точно не буде зайвою. Раді, що до наших побажань прислухались. Залишилось добитись, аби усі пакунки роздавали при пологових будинках у день виписки, а не через кілька тижнів після народження дитини,” – коментує Мар’яна Кузько.

Зміни стосуватимуться не лише львівських боксів, а й по Україні загалом.

Нагадаємо, державні пакунки почали видавати батькам півроку тому. Це додаткова допомога у вигляді необхідних речей для маляти у перші місяці життя.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]