Чого хоче громада? Про це нещодавно на зборах села говорив Іван Вережак, сільський голова Котиківки, заступник голови Івано-Франківської обласної організації Української Галицької Партії

“Підводили підсумки, планували роботу на цей рік. Говорили про ОТГ. Людям бракує інформації. Тому я ще раз доступно пояснив і суть реформи, і переваги таких об’єднань”, – пояснює сільський голова.

 

Іван Вережак

За перспективним планом Котиківка входить до майбутньої Городенківської ОТГ. Проте, за словами Івана Вережака, село отримало запрошення і від сусідньої громади. Але пропозицію люди не підтримали. Адже вбачають перспективи у ОТГ із центром у м. Городенка.

“Варто постійно проводити просвітницьку роботу”

“Варто постійно проводити таку просвітницьку роботу. Тому маю регулярні зустрічі з краянами. І мені приємно, що відчуваю підтримку громади, яка довіряє мені представляти її інтереси на найближчих виборах. Це і відповідальність, і висока оцінка моєї роботи”, – розповідає Іван.

Якою буде доля громад, які ще не об’єднались? Уряд вже скоро має сказати своє вирішальне слово, враховуючи прийняту ВР спрощену процедуру затвердження перспективних планів та нову методику формування спроможних громад від Кабміну.

  • В Україні створено понад 1000 ОТГ.
  • Лише 24 райони в Україні повністю покриті ОТГ.
  • У 78 районах досі не створено жодної ОТГ.
  • Крайній термін створення ОТГ – квітень-червень 2020 року, щоб у жовтні у новостворених громадах можна було провести вибори за новим виборчим законодавством.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]