Ініціюємо освітні зміни. Долучайтеся!

Українська Галицька Партія розпочинає активну роботу ініціативних груп, які тематично охоплять основні сфери діяльності нашого міста. Особливо ті, які мають найбільше проблемних точок, а отже – й багато можливостей для розвитку. До кожної групи ми обов’язково залучимо експертів та громадськість.

Так, 28 січня о 18 годині в нашому Громадському офісі (вул. К. Левицького, 20) відбудеться перша зустріч ініціативної групи, яка працюватиме на освітню тематику.

“Ми запрошуємо на цю зустріч активних вчителів та батьків, яким не байдужий стан і розвиток дошкільної та шкільної освіти у Львові, які мають свої цікаві ідеї і готові їх реалізовувати. Наша група зустрічатиметься систематично – 2 рази на місяць. Це не буде просто балаканина, ми плануємо виокремити конкретні проблеми і на їх основі сформуємо робочі групи, які автономно працюватимуть на результат. А результатом має стати рішення певного управління міської ради, яке в праві вирішити певну проблему, або ухвала сесії Львівської міської ради. Тільки спільно кожну нашу ініціативу ми зможемо довести до перемоги”, – пояснює керівник «освітньої» ініціативної групи Віталій Ляска.

Про дати і час засідання ініціативних груп з інших наших напрямів ми також будемо повідомляти Вас завчасу. Долучайтеся, нам важливі Ваші думки та пропозиції! Давайте разом розвивати наше місто, наш край і нашу країну! Будуємо Україну – починаємо з Галичини!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]