Освіта: відкриваємо нові горизонти. УГП запрошує на освітній форум

Які нові можливості для вчителів відкриває Нова українська школа? Як надихати учнів? Які переваги реформи для вчителя? Як перейти від старої системи викладання до нової?
Відповіді на ці та інші питання, з якими доводиться мати справу освітянам сьогодні, запрошуємо обговорити на Форумі активних вчителів “Нові горизонти” 10 листопада в Івано-Франківську.

Бути учасником Форуму активних вчителів “Нові горизонти” від Української Галицької Партії — це можливість отримати практичні поради щодо інновацій у навчанні, мотивацію до роботи в нових умовах, корисні кейси щодо організації навчального процесу, дізнатися про нові можливості сучасної школи. А також обмінятися досвідом з іншими вчителями, директорами та експертами.

Форум активних вчителів

Хочеш відкрити для себе нові можливості? Приходь на Форум активних вчителів "Нові горизонти", співорганізатором якого є Українська Галицька Партія. Почуєш думки фахових експертів та практиків, дізнаєшся про інновації, пройдеш майстер-класи.Чекаємо вже цієї суботи, 10 листопада, об 11:00, у м. Івано-Франківську, Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова: https://u.nu/pkw6#освіта, #освітня_реформа, #вчителі, #педагоги, #форум

Опубліковано Українська Галицька Партія. Івано-Франківськ Неділя, 4 листопад 2018 р.

У програмі Форуму — виступи фахових експертів, викладачів, майстер-класи та менторинг для вчителів, дискусії. Зокрема, майстер-клас із самокерованого навчання проведе тренер ГО “Інша освіта” Альона Каравай. Про керування часом розповість засновник майстерні втілення змін “Ябко” Дмитро Якимець. Також тренерами Форуму будуть вчитель-інноватор Володимир Половський та завідувач кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Оксана Джус.

Організатори Форуму: Українська Галицька Партія, ГО “Івано-Франківськ — найкраще місто для життя” та ГО “Інститут стратегічного партнерства”. Партнери Форуму: ГО “Інша освіта”, Центр дитячого розвитку “Чомусик”.
Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про інновації в освіті, готові змінювати систему, змінюватися самі, щоб в Україні створити якісну освіту, — приходьте на Форум активних вчителів “Нові горизонти”.
Форум відбудеться 10 листопада об 11:00 в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького (м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35).
Участь — безкоштовна. Реєстрація — обов’язкова: https://u.nu/pkw6
Детальніше про Форум можна дізнатися на сторінці у фейсбуці.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]