Особливий центр для громади творять у Жидачеві

Центр комунікації громади – це невелике, але добре облаштоване і світле приміщення у самому центрі містечка Жидачів, в Народному домі. Тут уже часто збираються пластуни, членкині ГО “Союз Українок”, спільноти велотуристів та інші об’єднання. Його творці – молоді громадські активісти, депутати від Української Галицької Партії у районній та міській радах. 17 травня Центр відкрили офіційно.

“Ми хочемо, щоб громадські організації, місцеві активісти та молодь Жидачівщини знали, що це їхній простір, що тут завжди їм раді. Це інші партії творять офіси, в яких сидить одна людина, перевертає папери. Нам важливо, щоб активні мешканці району мали таке приміщення, де завжди вирує життя, де можуть зустрітися й обговорити якісь ідеї та разом втілювати цікаві проекти. Ми максимально відкриті для співпраці. Ми готові ділитися з активними краянами безкоштовним інтернетом, комформим робочим місцем, пристроями для організації лекцій, майстер-класів тощо. Крім цього, в офісі Вас безкоштовно проконсультують щодо юридичних, соціальних, правових питань, скерують до депутатів міської чи районної ради – відповідно до Ваших запитів, допоможуть із реалізацією ідеї та роботою над проектом”, – каже один із співзасновників громадського офісу, депутат райради від Української Галицької Партії та волонтер Тарас Матвіїв.

 

Один такий проект на базі громадського офісу Української Галицької Партії у Жидачеві вже стартував та успішно розвивається. Це – Центр підтримки фермерства. На його базі об’єдналися місцеві фермери, які діляться досвідом з новачками, заохочують до створення фермерських підприємств та кооперативів.

“Наступним успішним проектом може бути ваш, – каже депутат Жидачівської міськради від УГП Ольга Йонка. – Центр комунікації громади, який створила Українська Галицька Партія, є відкритим для всіх вікових категорій. Але найперше ми запрошуємо молодь, адже саме від неї залежить майбутнє українців”.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!