Осередків Української Галицької партії більшає

У травні осередків Української Галицької Партії побільшало. Зокрема, нові команди сформувалися та провели установчі збори в Бориславі, Бібрці – на Львівщині та Рогатині – на Івано-Франківщині.

190220Учасники АТО та волонтери очолили місцеву організацію Української Галицької Партії, яка нещодавно офіційно постала у Бібрці на Львівщині. Головою осередку став Олександр Швець – інженер, депутат Бібрської міської ради, активний волонтер і батько багатодітної сім’ї. Заступником Олександра на установчих зборах, які відбулися у містечку 22 травня 2017 року, обрали Василя Яртиха, а секретарем осередку – Тараса Сімчука.

“Найактивніше ядро нашої місцевої організації – це учасники АТО та волонтери. Саме волонтерська робота об’єднала нас 3 роки тому. Водночас, серед нас є краєзнавці та історики. Досліджуємо історію краю, особливо, період діяльності УПА, розкопуємо віднайдені криївки. Але також працюємо на розвиток громади. Адже найближчим часом Бібрка має стати центром ОТГ, тож роботи нас чекає ще багато“, – каже Олександр Швець.

У Бориславі, назву якого кожен із нас пам’ятає завдяки відомому творові Івана Франка, місцева організація Української Галицької Партії офіційно постала 25 травня. Очолив партійців тут – громадський активіст, голова ГО “Цвіт нації”, працівник управління культури Бориславської міської ради, поет і музикант Віктор Кравцов.

18816689_1347088662048469_481966396_n

“Українська Галицька Партія мені імпонує своїми моральними принципами та патріотичним спрямуванням. У нашій країні так склалося, що на культуру звертають увагу в останню чергу. Але я думаю: політика має починатися з культури. Це навіть Черчіль казав. Наш народ зараз дуже потребує культури, яка має силу відволікти нас від постійного негативу війни. Тому ми працювали і будемо працювати, насамперед, з молоддю. Наша діяльність загалом скерована на позитивні та якісні ініціативи”, – каже Віктор.

Заступником голови Бориславського осередку УГП обрали Андрія Делінкевича, а секретарем – Володимир Делінкевич.

Районну організацію УГП Рогатинщини очолив Тарас Гаєвич – економіст за освітою, громадський активіст, ветеран АТО, голова ГО “Воїни АТО Рогатинщини”. Заступником голови осередку став Тарас Зінько – провідний спеціаліст Управління соцзахисту Львівської міськради, активний учасник футбольного життя Рогатинського району. Також серед активістів районного осередку УГП Володимир Ільчишин – політолог, учасник АТО і Революції Гідності.

18945417_1558269200911394_216067361_n-1-820x410Серед першочергових завдань організації голова Тарас Гаєвич називає об’єднання ініціативних людей, патріотів з активною життєвою позицією і бажанням покращити життя мешканців рідного краю.

“Мене багато чого не влаштовувало і не влаштовує в Україні, емігрувати я не хочу, тож потрібно щось змінювати. Тому я почав займатися громадською діяльністю, став активним учасником Майдану. Але з часом зрозумів: щоб творити реальні зміни на законодавчому рівні, треба бути в органах самоврядування. Політика стала логічним продовженням моєї діяльності. Українська Галицька Партія зацікавила мене своїми ідеями, відсутністю негативного іміджу і проукраїнською ідеологією. Я вважаю, що не потрібно дивитись у бік Києва і чекати президента-месію, який зробить всіх щасливими і багатими, бо такого не буде. А потрібно брати ініціативу в свої руки і робити самим себе щасливими і багатими, а заодно – розбудовувати Україну”, – говорить Тарас Гаєвич.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку