Олег Вітвіцький знову очолив УГП на Тернопільщині

9 вересня головою Тернопільської обласної організації УГП вдруге став історик, політик, громадський діяч та письменник Олег Вітвіцький.

“Ми маємо за цей рік конкретні досягнення і в Тернополі, і в області. Зокрема, у Хоросткові, Козові, Чорткові, Бучачі і Бережанах, де працюють наші депутати. Ми провели низку корисних навчань, акцій та зустрічей у різних куточках нашого краю. Наступні два роки будемо так само поруч з людьми, як були досі. Бо тоді ми можемо втілювати системні ініціативи і рішення, які залишаться надовго. Для нас головне – змінювати країну, починаючи звідти, де ти живеш, де є твоє село чи твоє місто”, – каже Олег Вітвіцький.

Політик має багато амбітних планів щодо розбудови обласного осередку УГП на Тернопільщині та щодо розвитку рідного міста. Олег прагне, щоб Тернопіль став комфортним для його мешканців. І над цим буде працювати із тернопільською командою.

Заступником голови обласної організації у Тернополі став політик, громадський діяч, історик Ігор Велиган, який донедавна був заступником голови Політради УГП.

Нагадаємо, що Українська Галицька Партія – це мультилідерська партія, де добре працюють соціальні ліфти. Тут кожен активний партієць, котрий зарекомендував себе відповідальним та ініціативним, може зайняти керівну посаду і здобути цінний досвід. 

Зміна всіх керівників осередків на всіх рівнях що два роки – це є вимога Статуту Української Галицької Партії. Очолювати одну і ту саму організацію понад два терміни підряд – заборонено.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]