fbpx

Олег Саїк: “Ми працюємо на результат для людей”

Для Івано-Франківського міського осередку УГП минулий 2018 рік був дуже плідним. Як жартує голова міської організації Олег Саїк: “Рік виявився абсолютно таким, як його спрогнозували астрологи, хоч я їм не завжди вірю”. Напередодні Різдва він підвів основні підсумки звітного року і поділився планами на 2019-й.

Новий імпульс міського осередку

2018 рік для мене особисто був дуже важливим. На черговій звітній конференції, у травні 2018-го, члени Івано-Франківського міського осередку довірили мені очолити його. На мене лягла подвійна відповідальність. По-перше, гідно продовжувати уже існуючі проекти та ініціативи. По-друге, надати розвитку осередку нового імпульсу. Я дякую кожному члену нашої партії за підтримку, яку відчував протягом року.  Показники, яких нам вдалось досягти – наша спільна заслуга.

Зокрема, на 20% зросла кількість членів партії, втричі зросла відвідуваність заходів партії. Вражаюча динаміка (466%) зростання популярності у Facebook нашої обласної сторінки. 12 актуальних для міста тем в економічній, медичній, гуманітарній сферах взяв під опіку міський осередок.

Ми зуміли донести до людей, що «галичанин» – це насамперед дух, внутрішнє відчуття людини

Сьогодні членами Української Галицької Партії в Івано-Франківську стають не лише «корінні галичани», але й вихідці з інших регіонів України. Ми зуміли донести до людей, що «галичанин» – це насамперед дух, внутрішнє відчуття людини.

І без повноважень можна втілювати добрі починання

Як жартують однопартійці, допоки хтось лише придумує гасла – ми робимо, хоч і малі, але конкретні справи.  Зараз модно обіцяти стати «слугою народу», якщо тебе оберуть Президентом. Ми ж чітко усвідомлюємо, що порядок в країні починається зі свого дому. Хай у нас поки що немає жодного депутата у міській раді чи бодай представника в органах виконавчої влади. Зате у нас є чіткі проекти, що справді покращують і полегшують життя мешканцям міста.

Ініціатива Наталі Сербин «Нове життя в нових умовах» змусила владу та громадськість звернути увагу на умови, в яких народжуються діти в Івано-Франківську. Відтак в міському пологовому вже покращили харчування для породіль, розпочали оновлення палат. А на 2019 рік у бюджеті Франківська закладено 8 млн грн. на косметичний ремонт в будівлі, заміну всіх вікон, ліжок та тумбочок у палатах.  Ми не лише проконтролюємо, щоб кошти були витрачені раціонально і «без відкатів», а й доб’ємося від влади виконання усього списку 11 вимог щодо покращення умов перебування в пологовому, котрі були сформовані населенням міста.

Місто має навчитися заробляти гроші

Щоб витрачати кошти великого розуму не потрібно. А от як їх заробити для бюджету міста, потрібно думати і владі, і громаді разом. Вже другий рік поспіль обласний центр житиме із дефіцитним бюджетом. Основна стаття доходу – податок з доходу фізичних осіб. Протягом року ми проводили опитування, зустрічі з підприємцями, експертами на тему як залучити інвестиції та розвинути економіку Івано-Франківська. У жовтні провели Форум малого та середнього бізнесу, який зібрав близько 90 учасників. Захід підтвердив наше бачення, що місцеві підприємці знають і вміють залучати великі інвестиції. Вони готові цим досвідом ділитись з владою. Щоправда, влада чомусь у цьому зовсім не зацікавлена. Тому ми продовжимо прискіпливо спостерігати за політикою керівництва міста щодо сприяння розвитку бізнесу та залучення іноземних інвестицій.

Завжди відкриті до співпраці

Українська Галицька Партія – це конструктивна політична сила, яка завжди готова ділитися своїми напрацюваннями. Ми відкриті до співпраці з іншими політсилами, громадськими організаціями чи рядовими мешканцями міста. Для нас головне – не амбіції, а конкретний результат. Якщо міська влада почне реалізовувати проекти, що сприятимуть наповненню міського бюджету, ми з радістю підставимо своє плече. Якщо громадські активісти шукають платформу для втілення своїх ідей з розвитку міста, ми допоможемо їм у цьому.

2019 має стати роком прориву

Якщо говорити про найближчі плани на поточний рік, то ми зосереджуємо увагу на прийнятті Генерального плану розвитку міста. Саме якісний Генплан стане запорукою вирішення численних проблем в місті, серед яких: постійні конфлікти навколо будівельних майданчиків, важкі умови для заходу іноземних інвесторів, недосконала інфраструктура для розвитку туристичного потенціалу міста.

Також зробимо акцент у 2019 році на втілення в обласному центрі малих ініціатив та проектів.

У новий рік дивимось із великими оптимізмом. Торік до нас долучилися нові люди з активною життєвою позицією. Вони прагнуть разом з партією реалізовувати свої ідеї, напрацювання щодо покращення життя в місті. Хоч би як пафосно це не звучало, але ми сформували кістяк команди, що прагне будувати Європу у себе вдома.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]