Об’єднуємо молодь, яка творить майбутнє України

Якщо Вам хтось казатиме, що на нинішню молодь надій мало, – не вірте. І самі не думайте погано про молоде покоління. Різниця у роках – це всього лиш інший спосіб мислення, інший особистий досвід. Є багато причин захоплюватися українськими юнаками та дівчатами. Ось наприклад…

Львів’янка Оленка Пляченко вже майже рік разом із друзями відвідують дітей з вадами зору, які навчаються в Нагуєвицькій школі-інтернаті. Дівчина зауважила: діти з інтернату потребують не лише матеріальної допомоги, вони спраглі спілкування та відкриті до нових ідей. “Ми пропонуємо звичайне спілкування, без обмежень. Просто прийти, обійняти, запитати їх: “Як у тебе справи? Чому з тим уроком щось не так? Що сталося?”. Це – звичайна турбота. Багато у кого з них нема мами або тата. Можливо, у нас вони бачать тих, хто частково замінює родину”, – каже Оленка, яка є заступником голови Товариства українських студентів-католиків “Обнова”.

Аліна Сиротюк – учасниця молодіжної ініціативи “Молодь Кременеччини” на Тернопільщині. Спільно з ровесниками дівчина вже реалізувала низку культурних та екологічних проектів. Наразі працює над проектом “Помічники депутатів”, який має на меті зацікавити та залучити місцеву молодь до участі у житті громади райцентру. Дівчина мріє побувати в різних країнах, але хоче обов’язково повернутися, щоб жити і будувати своє майбутнє в Україні.

Багато проектів та ініціатив вдалося реалізувати разом із однодумцями і голові івано-франківської громадської організації “Студентське братство” – Андрієві Чепілю. Тематичні “круглі столи”, теренові ігри, конкурси, культурні заходи, активна участь у громадському житті області та революції Гідності – все це вже серйозний особистий досвід, яким хлопець готовий ділитися з молоддю різних регіонів.

Таких молодих та ініціативних на Форум активної молоді, який організувала Українська Галицька Партія 17 лютого у Львові, з’їхалося понад 250. І саме для такої молоді Українська Галицька Партія вже творить унікальну Молодіжну Платформу, яка допоможе втілювати нові цікаві ідеї у різних куточках Галичини.

“Платформа є логічним продовженням Форуму активної молоді. Ми познайомилися, поділилися досвідом та ідеями, надихнулися на творення нових проектів. Маємо зберегти відчуття дружнього плеча, готовність допомагати один одному і маємо творити майбутнє України разом. Ми вже запустили в соцмережі фейсбук “Спільноту активної молоді”, до якої запрошуємо долучатися всіх учасників Форуму й усіх охочих. Серед наших партійців – багато громадських активістів, які реалізували власні великі проекти. Для 10-и найцікавіших проектів, які запропонує молодь, ми готові надати менторів та сприяти у їх реалізації”, – каже координаторка Форуму активної молоді, громадська активістка Ірина Моряк.

Йдеться про повний супровід ініціатив: від планування, спільного залучення ресурсів, реальної співпраці на місцях – до створення стратегії для системного вирішення проблеми. Більше про Молодіжну Платформу читайте на сторінках УГП у соцмережах.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!