Обізнаний означає захищений

Добрі новини для підприємців: експерти Української Галицької Партії напрацювали та видали друковану пам’ятку “Що потрібно знати про перевірки у сфері праці”.

Останнім часом підприємці зазнали підвищеної уваги від Державної служби України з питань праці. Після зростання розміру мінімальної зарплати та введення астрономічних штрафів за недопущення інспекторів на підприємства суб’єктів господарювання буквально захлеснула хвиля перевірок.

Щоб підприємці були інформаційно підготовлені до таких перевірок та змогли безболісно перенести візит інспектора, юристи Української Галицької Партії, керуючись законом України, розробили спеціальну пам’ятку.

“Безперечно, що Українська Галицька Партія відстоює права громадян на офіційну зарплату, а підприємців закликає вести прозорий бізнес. Але вважаємо, що держава повинна насамперед власним прикладом показати цю прозорість. Коли підприємці будуть знати, на що використовують їхні кошти, віддані державі у вигляді податків та зборів, будуть бачити реальний результат їх використання, то і сплачувати будуть охочіше”, – каже Андрій Бондарчук, юрист Івано-Франківського осередку Української Галицької Партії, приватний підприємець.

У довіднику Ви знайдете відповіді на багато запитань: як дізнатися, чи будуть вас перевіряти, як зустріти несподіваних “гостей” з управління Держпраці, які права обох сторін перевірок та що саме можуть перевіряти контролери тощо.

“Підприємництво зараз є одним із основних наповнювачів бюджету країни, хоча й перебуває у вкрай хиткому стані. Тож, замість тиску з боку держави і нацьковування контролерів, потребує особливої опіки та створення на законодавчому рівні максимально комфортних умов для розвитку”, – додає Андрій Бондарчук.

Довідник у друкованій версії можна отримати безкоштовно в Громадських офісах осередків політсили, а в електронній формі – завантажити з сайту.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]