Нові тарифи на тепло. Як тут зарадити львів’янам?

Січневі квитанції для оплати за послуги централізованого опалення та додаткові нарахування за опалення місць загального користування неприємно вразили львів’ян. Суми там вказані суттєво більші, ніж у попередні місяці.

Більшість будинків Львова, які мають централізоване опалення, обладнані загальнобудинковими вузлами обліку теплової енергії. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України (№ 630 від 21.07.2005р.), споживач має оплачувати за послуги централізованого опалення відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, пропорційно до опалювальної площі помешкання.

Як тут зарадити львів’янам?

  1. Через депутатське звернення Мирослава Данилківа, вимагаємо на сайті теплопостачальника і дошках оголошень відповідних будинків оприлюднити інформацію про постачальників теплової енергії, про наявність індивідуальних теплових пунктів та загальнобудинкових чи поквартирних приладів обліку, їх власників (балансоутримувачів), а також обсяги щомісячно фактично спожитої теплової енергії і загальну опалювальну площу будинків.
  2. Також ця інформація і, додатково, інформація про кількість фактично спожитої теплової енергії індивідуально для кожного споживача, тариф і суму до оплати має бути вказана у розрахункових квитанціях, які отримують львів’яни.
  3. Відповідно, знімати показники загальнобудинкових приладів обліку представники теплопостачальника повинні виключно за участі представника мешканців будинку або представника балансоутримувача. Таку вимогу необхідно прописати в Типовому договорі між теплопостачальниками і споживачами.
  4. У зверненні ми вимагаємо, щоб представники ЛМКП «Львівтеплоенерго», а також ЛКП “Залізничнетеплоенерго” надали офіційне роз’яснення, на якій підставі та в якій спосіб вони здійснюють нарахування оплати за теплову енергію, яка була використана на опалення місць загального користування.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]