Нові політики є!

І це не про Зе

Україна дуже змінилася за останні кілька років! Але наразі важко оцінити, наскільки вона змінилась за останній тиждень.

Брак довіри до старих політиків виносить на поверхню політиків… нетрадиційних. Зрозумілим є лише одне – в суспільства категоричний запит на нові обличчя. Якою бути країні, яким шляхом рухатися, як оновлювати владу, обговорюватимуть партії Сила людей та Українська Галицька Партія разом з громадськими організаціями та лідерами думок. Перед другим туром президентських виборів нові політики запрошують до розмови про майбутнє України.

В суспільства категоричний запит на нові обличчя.

Панельна дискусія відбудеться в Києві, в просторі АртПричал, 7 квітня о 15.00. Серед учасників і запрошених – лідери політсил Роман Лозинський та Олександр Солонтай, а також експерт з боротьби з корупцією Ярослав Юрчишин, голова ГО “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін, політик та громадський діяч, засновник “Центр.ua” Олег Рибачук, громадська діячка і медіаексперт Зоя Казанжи, народні депутати, члени Сили Людей Остап Єднак і Наталія Веселова та інші.

Говоритимемо про підсумки першого туру, вимоги до кандидатів, порядок денний другого туру, обговоримо хто та як має гарантувати виконання обіцянок, які зараз так щедро лунають на виборах!

Згода на дебати претендентів – це чергова перемога у боротьбі за демократію. Але подальша доля країни залежить від системної роботи кожного українця та відстоювання наших прав. В інформаційному просторі не залишилось організації чи відомої людини, яка б не висловила свою думку з приводу дебатів, і це засвідчило, що ми більше не хочемо голосувати за політичні гасла, рекламу на білбордах чи ролики в YouTube, нам потрібні справжні, живі політики, вважають організатори.

Стежити за дискусією онлайн можна на сторінці події “Нові політики є” у соцмережі Фейсбук.

Адреса:

АртПричал, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2

Контакти:

electionhq.sylalyudey@gmail.com, press.uhp@gmail.com

097 6713492

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]