Нові політики для нової України (відео)

Політикам також треба вчитися. Особливо молодим. Саме для молоді та громадських активістів, які відважилися на крок до політики, добрим шансом є Школа Галицького, а в столиці – Київського Політика, яку вже понад півроку організовує Українська Галицька Партія.

Нещодавно другий етап Школи Київського Політика відбувся у столиці. 21 квітня навчання зібрали понад півсотні молодих людей, яким цікаво долучитися до якісних змін в країні вже зараз.

“Ми маємо діяти зараз. У нас немає часу чекати і думати, що хтось щось зробить за нас. Світ рухається дуже швидко, і якщо просто чекати змін, то вони не настануть ніколи. Маємо творити зміни самі. А для цього треба вміти користуватися можливостями. Ми пропонуємо такі можливості, і саме тому наша Школа політика популярна серед молоді”, – зазначає голова Української Галицької Партії в Києві Андрій Смолій.

Про можливості і реалії децентралізації та дієве відповідальне самоврядування нам розповів практик у цьому процесі Володимир Удовиченко. Він має багаторічний досвід на посаді мера, активна робота в Київській обласній раді.

“Я – одне покоління, тут зустрічаю абсолютно молоде покоління. І ми в дискусії знаходимо спільну мову, як далі рухатися”, – зазначає Володимир.

Психолог та філософ Ілля Ягіяєв розпочав свій майстер-клас з політичної гри “Вибори”.  Беручи участь у ній, “кандидати” відчули атмосферу справжньої передвиборчої гонки.

“Мистецтво публічного виступу дуже важлива компетенція для політика будь-якого рівня. Воно просто необхідне, щоб люди приходили, слухали політиків, голосували, щоб наверталися до тих чи інших ідей, які пропагує політик, які він хоче втілити у суспільстві”, – розповідає Ілля Ягіяєв.

Наступний етап Школи київського політика відбудеться 2 червня.

Нагадаємо, проект Школи Галицького Політика стартував восени 2017 року з трьох галицьких обласних центрів – Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!