Нові міжнародні партнери – Інститут свободи

“Нам треба шукати те, що нас поєднує. Бо саме співпраця робить український та польський народи сильнішими”. У цьому переконаний голова Політради Галицької Партії Роман Лозинський.

Сьогодні у Києві  керівництво Української Галицької Партії зустрілося з представниками польської незалежної організації Інститут Свободи (Instytut Wolności), який є платформою для комунікації між польськими політиками, підприємцями та аналітиками. Говорили про співпрацю, обмін досвідом та продукування спільних ідей на користь міждержавного співробітництва.

“Ми прагнемо здобувати новий цікавий досвід, але також уже маємо, чим ділитися. Тому ми запросили наших нових колег до своїх осередків – до Львова, де нашу фракцію у Львівській міській раді вже три роки поспіль називають найефективнішою різні експерти; до Котиківки на Прикарпатті, де наш сільський голова Іван Вережак вже втілив цілу низку унікальних для України проектів; до Хоросткова, де наші депутати активно запускають важливі процеси в ОТГ. Так польські експерти зможуть на практиці зрозуміти, як рухаються реформи в нашій країні, як працюють нові українські політики. Нам треба співпрацювати з сусідами-поляками, творячи міцні здорові зв’язки в економіці, культурі, політиці, бо саме це робить сильними наші обидві держави”, – каже учасник зустрічі, голова Політради нашої партії Роман Лозинський.

Нагадаємо, Українська Галицька Партія – мультилідерська політична сила, створена 2012 року. У всіх галицьких областях політсила активно діє з 2015 року. Від 2017-го партійці успішно  розвивають Київський осередок.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!