Нова виборча система має змінити систему політичну. Заява УГП

Українська Галицька Партія підтримує запровадження виборчої системи з відкритими партійними списками, де виборець може обирати конкретного кандидата у виборчому списку партії, а не голосує за список, запропонований партією.

Вважаємо, що зміна правил виборів якісно змінить склад парламенту, зменшить ризики впливу на формування органів влади олігархів та партійних босів, зробить виборчий процес більш демократичним і конкурентним.

Зміна виборчої системи повинна стати початком зміни політичної системи в Україні загалом.

Збільшення ролі громади, вплив громади на прийняття ключових рішень та призначення посадових осіб, відповідальність влади перед виборцями неможливі без зміни сучасної системи виборів.

Популізм, підкуп виборців, застосування адміністративного ресурсу повинні відійти у минуле.

Прийняття Закону про вибори за відкритими партійними списками дасть поштовх для розвитку політичним силам нового типу, які будують свою роботу на основі ідеології, чіткої програми та дієвої структури, з демократичними механізмами прийняття політичних партійних рішень.

Усі ці вимоги чітко артикульовані у Програмі Української Галицької Партії.

Сьогодні, 15 травня, регіональні акції щодо підтримки нового виборчого законодавства відбулися у різних українських містах. Активну участь у них взяли представники Української Галицької Партії у Львові та Тернополі. 17 травня відбудеться загальноукраїнська акція у Києві.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]