Нормандський формат – позиція УГП

Зустріч у Нормандському форматі: крок до капітуляції чи крок до захисту національних та безпекових інтересів України? Закликаємо Президента не піддаватись на тиск щодо «миру» на умовах агресора.

Президент Зеленський ініціював безпрецедентні кроки для задоволення вимог Російської Федерації з метою уможливити проведення зустрічі лідерів Франції, Німеччини, Росії та України у так званому Нормандському форматі.

Це були односторонні кроки, які послабили наші позиції в українсько-російській війні на Донбасі. Як нащадки тих українців, котрі протягом всього двадцятого століття боролися проти російської агресії, ми твердо переконані в наступному: єдиною метою російської агресії проти України є підпорядкування України і повернення її до статусу колоніальної залежності!

Для цього використовуються всі можливі методи гібридної війни та прямого збройного протистояння.

Лідери ж європейських країн перш за все думають про короткострокові електоральні пріоритети, не тямлячи, що в довгостроковій перспективі можуть своїми діями стимулювати гібридну російську агресію проти своїх виборців.

Тому, якщо Україна йтиме на поступки, то вони лише будуть підштовхувати її до капітуляції. А протистояти Росії можна, лише утримуючи теперішній стан справ збройної оборони України. Кожен жест примирення, кожна поступка розцінюється російською стороною як слабкість і негайно використовується проти України.

Сильна позиція України – це жодних домовленостей з терористами (про-російськими бойовиками) і жодних поступок агресору – Російській Федерації. Не допустимо, щоб «особливий статус Донбасу» став російським троянським конем у війні Путіна проти України. Досвід грубого попрання гарантій Будапештського Меморандуму має стати наукою для української влади.

Єдиною гарантією безпеки України є якнайшвидше прийняття її до НАТО. При затягуванні або відхиленні такого рішення Україна може зміцнити власну безпеку лише шляхом повернення до статусу ядерної держави. Лише твердою сміливою позицією ми зможемо зупинити величезне кровопролиття, втрату держави, а можливо і Третю Світову війну. Бо, навіть підкоривши Україну, Путін не зупиниться. Мюнхенська угода 1938 року не зупинила агресора, збройний же опір невеликої Фінляндії його стримав.

Тому: жодних поступок Росії, Путін повинен повернути Донбас і Крим та компенсувати всі збитки за анексію українських територій.

Фото з відкритих джерел

Особливий статус Донбасу – так, але в інтересах України. Що маємо на увазі?

 1. Повністю непроникний кордон з РФ для людей і товарів, під контролем українських збройних сил та міжнародних військових спостерігачів.
 2. Заборона на володіння всіма видами зброї, включаючи мисливську.
 3. Люстрація всього дорослого населення. Стосовно участі у військових діях проти України, сприяння таким діям, діяльності проти суверенітету України, непорушності кордонів держави, насильницьким діям зміни органів місцевої влади. А також на предмет зради присязі на вірність Україні військовими ЗСУ, СБУ і Нацгвардії, зради службовим обов’язкам працівниками органів внутрішніх справ, прокуратури, суддівського корпусу, місцевих органів влади та місцевих представництв державної влади. Виявлення всіх, хто ініціював російську агресію, знищував мирних громадян та їхнє майно, катував полонених, руйнував інфраструктуру, вивозив чи сприяв у вивозі підприємств та інших матеріальних цінностей з території України.
 4. Засудження винних, виявлених в процесі люстрації та внаслідок розслідувань компетентними органами, за законами України з відбуванням покарань на території, що не належала до т.з.ОРДЛО. Всі засуджені втрачають назавжди українське виборче право.
 5. Позбавити українського громадянства всіх, хто має паспорти громадян РФ не залежно від часу їх отримання.
 6. Провести перепис населення із опитуванням стосовно бажання проживати на території України. Всі, хто бажає залишитися в Україні втрачають на 10 років своє виборче право і можливість обиратися на виборні посади, служити в поліції, збройних силах, СБУ, прокуратурі, національній гвардії, працювати суддею та в судах.
 7. Всі, хто не бажає жити в Україні за законами України повинні в термін до 3-х місяців покинути територію держави. Своє майно можуть продати чи здати в оренду через посередників. Їм буде заборонений в’їзд в Україну терміном на 20 років. Вони втрачають виборче право назавжди.
 8. Відновлення інфраструктури, громадських, комунальних та житлових будівель, компенсація за зруйновані підприємства чи зникле обладнання покладається на Російську Федерацію. Повернення іноземних кредитів на відбудову та відновлення, як і виплата відсотків по них покладаються на Російську Федерацію.
 9. Рада Безпеки ООН створює Міжнародний Трибунал для розслідування злочинів, вчинених Російською Федерацією щодо України. Відповідні міжнародні інституції визначають розмір грошової компенсації з боку Російської Федерації за всі матеріальні та моральні збитки, понесені за час військового протистояння, а також матеріальних виплат сім’ям загиблих військових та цивільних громадян України та інших країн.

 

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]