Незаконну загорожу на Знесінні нарешті приберуть

Уже є відповідне рішення Господарського суду.

З львівського парку Знесіння приберуть незаконну огорожу. Минулого тижня Господарський суд задовільнив заяву виконавчої служби щодо повернення ділянки на Довбуша, 15, що у парку Знесінні, у попередній стан.

Про це повідомила адвокатка Наталія Сікевич:

“Господарський суд задовольнив заяву виконавчої служби та визначив порядок виконання судового рішення про повернення земельної ділянки на Довбуша, 15 шляхом знесення та демонтажу паркану, вагончиків, біо-туалетів та інших споруд, які там поставив забудовник. Рішення вступило в силу в момент проголошення”.

Ми підготували проект ухвали про скасування містобудівних умов та обмежень. Звернулися в Мін’юст зі скаргою про незаконну реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва

Нагадаємо, Українська Галицька Партія була першою партією, яка підтримала мешканців не словом, а ділом.

“Ми активно включилися, коли поставили паркан. Наші депутати писали запити та звернення до відповідних органів, щоб зупинити це будівництво. Ми ходили на суди та нічні чергування. Поруч з мешканцями чергували Тарас Чолій та Богдан Чолій, Іван Щурко, Юлія Гвоздович. Ми підготували проект ухвали про скасування містобудівних умов та обмежень. Звернулися в Мін’юст зі скаргою про незаконну реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва”, – розповів юрист, заступник голови Львівської обласної організації Української Галицької партії, Віталій Біловус.

Додамо, історія із незаконною забудовою частини парку Знесіння почалася ще у 2007 році, коли Львівська міська рада незаконно віднесла до земель міста земельну ділянку, яка перебувала у власності держави. Після цього було змінено цільове призначення із земель оборони на землі громадської та житлової забудови та передано цю ділянку в оренду ТзОВ “Архібуд”. Коли “Архібуд” правдами-неправдами отримав дозволи на будівництво і почав заливати бетон, в справу активно включилася громада та УГП.

Наприкінці грудня ворота загорожі таки відкрили. Тепер незаконну споруду приберуть зовсім.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]