Не забути про виборців після виборів

Під час передвиборчої кампанії «від дверей до дверей» кандидати від Української Галицької партії зібрали понад сотню звернень львів’ян. Здебільшого, вони стосуються житлових питань – ремонту під’їздів, сходових кліток, міжбудинкових територій, тротуарів, а також встановлення дитячих майданчиків. Усі ці звернення нікуди не поділися! Наразі ми їх посортували, проаналізували і створили для себе базу даних, з якою продовжують працювати наші депутати та юристи Громадського офісу партії, який нещодавно відкрився у Львові на вулиці Левицького, 20.

«З довиборчими зверненнями львів’ян різні партії можуть працювати двома шляхами: конструктивно і формалізовано. Формалізовано – це, коли б ми зібрали докупи всі ті звернення, сформували депутатські запити за ними і цілим таким «паперовим тайфуном» направили їх до міської ради. Там люди зобов’язані надати нам відповідь, і вона буде приблизно така: «Дякуємо вам за активність, але фінансування нема. А, можливо, буде воно у 2180-му році». Але ми йдемо конструктивним шляхом: перед тим, як сформувати депутатські запити, спершу зустрічаємося з представниками районних адміністрацій, яким потім, згідно з їхніми обов’язками, передадуть для виконання всі ці звернення. Ми запитуємо в них, які прохання львів’ян можна втілити, які – ні і чому; чи можливі альтернативні варіанти рішень, наприклад, співфінансування. Такий шлях, на нашу думку, є кращим: керівники відділів у райадміністраціях уже знають, із чим ми будемо звертатися. І ми не просто збираємо відписки, щоб кричати: «Подивіться, адміністрації нічого не роблять!», а намагаємося справді вирішити ці питання», – каже один із кандидатів та активіст Української Галицької Партії Мирослав Сімка.

 

Про хід вирішення всіх цих питань ми й надалі інформуватимемо вас. І нагадуємо: за додатковою інформацією та за фаховою консультацією щодо всіх інших ваших ініціатив запрошуємо до Громадського офісу Галицької партії. Його адреса: м. Львів, вул. К. Левицького, 20. Тел.: 068 771 16 69.

Фото: джерело zn.ua

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]